Czas wszystko zabiera, bo zabrać jest w stanie, lecz nigdy nie zabierze tego,
co w sercu zostanie.Lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie I wciąż trwać
będzie, a tym jest MIŁOŚĆ TĘSKNOTA WSPOMNIENIE
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Każdy nasz dzień jest pamięcią, każdy dzień tęsknotą, żalem,
cierpieniem, ciągłym niedowierzaniem ... ;,( ! Przytulamy Was do serduszek
:*:*!
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
W pamięci zostają żywe obrazy, a w sercu nadziei płomień,chwile które tak
bardzo zatrzymać byś chciał...Kiedyś znów wszyscy spotkamy się razem....
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
HALINA
Ktoś kogo kochaliśmy i kochamy...zawsze będzie do nas wracał wraz ze
wspomnieniami..ŚWIATEŁKA ۩ ۩ I MODLITWĘ OFIARUJĘ... ANIOŁKI...»★
»★ POKÓJ WASZYM DUSZOM »★ »★
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
żona i mama
Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą Są rany, które się nigdy nie
zabliźnią. Są ślady łez, które nigdy nie wyschną[*][*]
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
ŚWIATEŁKO MEJ PAMIĘCI WRAZ Z MODLITWĄ DLA WAS KOCHANI NIECH ZAWSZE SIĘ TLI
Zgłoś SPAM
mama śp. Łukasza Młot
JEST TAKIE MIEJSCE , KTÓREGO NIE ZBURZY ŻADNA ZAMIEĆ...
TAKIE MIEJSCE SZCZEGÓLNE TO...
MIŁOŚĆ , WSPOMNIENIE , PAMIĘĆ..
Prosimy w sercach trwajcie, przy nas bądżcie...na zawsze Aniołki Ukochane....
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Choć nam smutno nadziei nie tracimy,że rozłąka przeminie jak sen,znów pod
rękę pójdziemy na spacer,musi przyjść....i nadejdzie ten dzień!!!!
Modlitwę i światełko dla Was Kochani (**)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Byłaś radością promieniem słońca byłaś miłością dotykiem serca.
Jesteś milczeniem ,ciszą o zmroku jesteś wspomnieniem i perłą w
oku.Światełko pamięci
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Bądź aniołem co skrzydła ma Bądź aniołem co zasady zna.Bądź blisko i
nie oddalaj się Chciała bym zobaczyć Cię chociaż we śnie.Poczuć Twój
oddech zobaczyć,Twój uśmiech Przyjdź...Proszę [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Mama Michałka Gałki
Zgłoś SPAM
mama Magdy
Dziękuję za pamięć, piękne słowa, Wy wiecie co to smutek i ciągła
tęsknota...Paulinko, Mieczysławie światełko gasnące od łez...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.