Żle nam bez Was, my tu, Wy tam Jesteście...parzymy na odbicie w lustrze,
odmykamy pamięci wrota, jak wygląda nasze życie...to wielka tęsknota...
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
✿ڿڰۣ ✿ڿڰۣ ✿ڿڰۣ ✿ڿڰۣ ✿ڿڰۣ
"Ci, których kochamy,
nie umierają nigdy,
bo miłość to nieśmiertelność."
ஓ⊱╮ஓ⊱╮ஓ⊱╮ஓ⊱╮ஓ⊱╮
ZAPALAM ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI Z MODLITWĄ
ஓ⊱╮ஓ⊱╮ஓ⊱╮ஓ⊱╮ஓ⊱╮
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
żona i mama
Gdy smutek boli,a słowa zbyt małe,by rozpacz wypowiedzieć.Zostaje tylko
milczenie,pełne gorących łez i bliskość przyjaznych serc [*][*]
Zgłoś SPAM
HALINA
(¯`(♥)´¯)(¯`(♥)´¯)Zapalam światełko z nadzieją na nasze
spotkanie..gdy wieczność ,naszą wspólną drogą się stanie..POKOJ TWOJEJ
DUSZY..TYLKO ŻYCIE WIECZNE JEST ŻYCIEM SZCZĘŚLIWYM
(¯`(♥)´¯)(¯`(♥)´¯)
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Jesteście w naszych sercach tak głęboko jak nigdy dotąd i pozostaniecie. Tam
jest Wasze miejsce Aniołku...Modlitwę i światełko pozostawiam...
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Są chwile nie do zapomnienia. Nie będą nigdy powtarzane. Skończone jak
ostatni seans. Zostaje tylko nasza pamięć..:*:* ♥ Aniołeczki ♥!
..Światełka do niedzieli..:*:*
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
.❤.Marzenia o Was malują obrazy pędzelkiem tęsknoty codziennie po tysiąc
razy.❤.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Z Tobą odeszły wszystkie marzenia i wszystkie plany się skończyły.Zostały
tylko piękne wspomnienia,tęsknota i ból co odbiera do życia siły.Z cichą
modlitwą zapalam światełko pamięci
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
(,) (,) (,)
╒▒╕╒▒╕╒▒╕
╘═╛╘═╛╘═╛
Dużo Łask Bożych.
Modlitwa i Światełko do Nieba
Niech zawsze WAM świeci....
Spoczywajcie w pokoju [(*)]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Już spoglądacie na nas z góry,bądźcie naszymi Aniołami
Stróżami,opiekujcie się nami.Byliście, jesteście i będziecie w naszych
sercach, myślach, modlitwie...[*][*][*]
Zgłoś SPAM
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO-
KAŻDY DZIEŃ ZACZYNAM PYTANIEM-DLACZEGO BÓG NIE DAŁ IM SZANS DŁUŻEJ ŻYĆ-
NIE CZEKAJ ODPOWIEDZI- NIE ODPOWIE CI NIKT....CIEPLUTKIE ŚWIATEŁKO I MODLITWE
ZOSTAWIAM WAM
Zgłoś SPAM
mama ....Łukaszka .Młot..
Światełko pamięci niech płonie dla Was aniołki........Wszystkim bardzo
dziękuję za światełka urodzinowe dla Łukaszka ..Pozdrawiam (*)mama Ania ...
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
Smutek zostanie do końca I tęsknota co pali nas skrycie Bo już bez tych co
byli najbliżsi Musimy dalej PRZEMIERZAĆ przez to smutne życie...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ• ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥ ŚWIATEŁKO I
MODLITWA DLA WAS ANIOŁKI ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥
Zgłoś SPAM
HALINA
Powiedz czemu trudno tak? Czemu w sercu głupi żal? Czemu jeszcze kochać chce,
skoro nie ma Cię? Czemu wciąż odwracam się? Czemu jesteś w każdym śnie?
Czemu wciąż nadzieję mam? Czemu trudno tak...[**]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.