Nic tak nie boli jak utrata bliskich osób. Nikt kto nie przeżył tego nie wie
jak naprawdę serce łka. Szeptem mówiąc nam co jeszcze mogłam zrobić aby
zatrzymać bliskie sercu osoby.
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
ڿڰۣڿ ❀ ❤ ❀ Życie jest jak świeca na wietrze, tak ulotne. jeden
podmuch wiatru i wszystko może runąć jak domek z kart, Zostawiam światełko
wiecznej pamięci i modlitwę. ❀ ❤ ❀ ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️❤️ Śpij spokojnie,choć tęskni ktoś i czeka i w kręgu gwiazd do
Ciebie myślą błądzi i w samotności imię Twe szepcze z daleka Zostawiam
światełko wiecznej pamięci i modlitwę.❤️❤️."
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
W pamięci zostają żywe obrazy.
A w sercu nadziei płomień.
Chwile które zatrzymać byś chciała.
Odpłynęły gdzieś w dal.
Kiedyś wszyscy spotkamy się razem.
Czas straci wtedy znaczenie.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️ Tańcują wspomnienia Na zimnym marmurze Płomieniem świecy przywołane
Nie pozwalają zapomnieć Gorącem serc ogrzane. Światełka do Nieba z
Modlitwą i Wspomnieniem dla Was.❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Czasem Ktoś jest nam dany tylko na chwilę. Trzeba to zrozumieć, gdy nadchodzi
czas pożegnania. Trudno jednak znaleźć w sobie dość pokory, żeby się z
tym pogodzić...
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Na ławeczce przysiadasz przy bliskich mogile, Powracają we wspomnieniach do
Ciebie na chwilę. Patrzysz na znicz, który cicho płonie. Oni chcą żeby o
nich pamiętano. I miłość do nich w sercu skrywano.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❀❤❀To płacze serce , tak cichutko łka , a w smutnym oku zastygła
łza.To płacze serce nad losem swym , odeszło szczęście i Ty wraz z nim.
Zostawiam znicz i modlitwę.❀❤❀
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Już nic nie będzie tak samo...choć wstanie słońce, wyjdzie zza chmur. Już
nic nie będzie tak samo...Światełko i modlitwa prosto do Nieba... Kochani...
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️Ci którzy są już w krainie ciszy odchodząc kiedyś od nas ciałem
zostali duszą co wszystko słyszy opiekując się nami przez dni całe Oni
przekroczyli już życia próg ten najwyższy który i nas czeka.❤️
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Wyrocznią nieba jest nam rozstanie. Nadzieją dusz naszych spotkanie. PAULINKO
I MIECIU.
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️ Często myślimy, po co teraz żyć, gdy ich nie ma tutaj Może spotkamy
ich w niebie? Tylko, co teraz? Łzy same lecą. Zostawiam Światełko wiecznej
pamięci i modlitwę.❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
╬ ❤️ ╬ Śpisz cicho, bez smutków i bez cierpienia? Nie płaczmy!? to
wola pana Wszystko na świecie zmienia.Zostawiam miliony światełek pamięci i
modlitwę, spoczywajcie w pokoju wiecznym.╬ ❤️ ╬
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADUSZ.
Zamknęły się kochane oczy. Przestały bić Najdroższe serca. Cieszcie się
radością życia wiecznego. Opiekujcie się bliskimi. PAULINKO I MIECIU.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.