KuPamięci.pl

♥ Mieczysław i Paulinka Chmielewscy♥


* 13.02.1954

 

+ 02.04.2012

Miejsce pochówku: Cmentarz Komunalny

,

woj. kujawsko-pomorskie

pokaż wszystkie
wpisy (57)
Licznik odwiedzin strony
374159
Zapalone ponad rok temu
mama Łukaszka Młot
ŚWIATEŁKO W NIEDZIELĘ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I KANONIZACJĘ NASZEGO BŁOGOSŁAWIONEGO JANA PAWŁA II ORAZ JANA XXIII.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Jesteś aniołem,który czuwa.Jesteś miłości wspomnieniem.Jesteś w smutku pocieszeniem.Jesteś..... i o Tobie pamiętam(*)
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Jesteś aniołem,który czuwa.Jesteś miłości wspomnieniem.Jesteś w smutku pocieszeniem.Jesteś..... i o Tobie pamiętam(*)
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Nic tak nie jest potrzebne człowiekowi jak Miłosierdzie Boże - owa miłość łaskawa, współczująca, wynosząca człowieka ponad jego słabość ku nieskończonym wyżynom Świętości Boga."ŚW.JAN PAWEŁ II (**)
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Święty Janie Pawle II miej w opiece całą naszą Aniołkową rodzinę.
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
żona i mama
Światełko z modlitwą w Niedzielę Miłosierdzia Bożego[*][*]
Zgłoś SPAM
HALINA
Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne...Tylko dziś jest twoje.— Jan Paweł II - ZAPALAM ŚWIATEŁKO W NIEDZIELĘ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO I DZIEŃ KANONIZACJI JANA PAWŁA II...(*)(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
„Jedynie wierząc w nieśmiertelność, człowiek może uchwycić znaczenie swojego istnienia tu na ziemi. ”...Aniołeczki światełek tysiące w ten Ważny Dzień ..:*:*!
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
ZAPALAM ŚWIATEŁKO W NIEDZIELĘ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, W DNIU KANONIZACJI PAPIEŻA JANA PAWŁA II DLA WAS KOCHANI
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[★][★][★] Światełko z modlitwą w Niedzielę Miłosierdzia Bożego[★][★][★]Zostawiamy[★][★][★] Odpoczywajcie [★][★][★]
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Swiatełko z modlitwa w Swięto Miłosierdzia Bożego...dla Was KOCHANI.
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Smutne sobotnie światełko,Kochani moi...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Deszczu krople na oknie i łzy na naszej twarzy, i marzenia...patrzymy na deszcz, na ulicę, na innych ludzi i tak byśmy chcieli ze snu Was obudzić...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ♥ღ♥ღ♥ Wierzymy przecież,że jesteście w innym,lepszym świecie.że jesteście szczęśliwi.Więc wspominamy Was ღ♥ღ♥ღ♥ Modlimy sięღ♥ღ♥ღ♥ Zapalamy światełkaღ♥ღ♥ღ♥ Czekamy na spotkanieღ♥ღ♥ღ♥
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1498   1499   1500   ...   1995   1996    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Anita i Bartek Skarupińscy
08.04.2012