Gdzieś w maleńkim serca kąciku...o naszych bliskich pamięć się kryje...I
choć Ich obraz nieraz zamglony...to jednak trwa i wciąż żyje.Swiatełko
mojej pamięci
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Już do końca naszych dni patrzeć będziemy w przeszłość, żyć z dnia na
dzień w tęsknocie za Aniołkami Naszymi....
Gdzie dzisiaj Wy,tam będziemy też my.U Was mgły,i u nas mgła.za Wami drogi
kres, przed nami dal.Jak tęsknimy,jak nam żal nie wie nikt.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
˜”*°•ڰۣ”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ♥ Ten ból i tęsknota nigdy nie
zgaśnie tak jak pamięć o Was nigdy nie zaśnie
˜”*°•ڰۣڿ♥˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
(*)(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
HALINA
Czas śpiewa balladę życia - które przemija... wspomnienie - przeszłości
ślad. Obrazy się snują, myślom natłoczonym kto da ukojenie?
Wspomnienie - serdeczne wspomnienie....♥♥
Zgłoś SPAM
Grażyna Wawrzyńska
a kiedy stanę z Tobą twarzą w twarz...opowiem Ci jak było mi Ciebie brak...
Zgłoś SPAM
Ewa i Zygmunt
[*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
zona i mama
Wspomnienia nie pozwalają odetchnąć, marzenia uskrzydlają chorą duszę,
lecz wciąż jest w nas smutek i tęsknota...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
♥...Na niebie jest zawsze Wasza Gwiazda, która nie pozwala
zapomnieć...♥...Jak tu żyć bez Was...Aniołeczki♥
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Nie ma już gniewu,strachu,łez,wszystko zatraciło się w marzeniach.Nie ma
już słońca,wyblakło na niebie.Nie ma już Ciebie.Reszta nie ma znaczenia.Z
cichą modlitwą zapalam światełko dla Was kochani
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Byliście...i Jesteście naszą radością, naszą nadzieją, naszym
słoneczkiem, naszym cieniem, naszą miłością, naszym kochaniem... los nam
okrutny zesłał rozstanie...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.