♥*♥*♥*♥*♥*♥*♥
Dla Ciebie Aniołku
()...()
[_][_]♥♥
„ Jesteś tym
kim będziesz jutro.....”
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
HALINA
Przyjmij ode mnie serdeczne myśli moje..by życie wieczne Ci kwitło jak
piękny kwiat, by brzmienie Twego imienia pozostało na zawsze w nas...
((*))❀❤❀ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...❀❤❀((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Choć Cię nie ma wśród nas,jesteś kropelką rosy na liściu,łezką w
oku,powiewem wiosennego wiatru,jasno świecącą gwiazdą nocą,barwną tęczą
po burzy.Nie można zobaczyć,nie można dotknąć,ale można poczuć
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
...Są wspomnienia,które są jedyną osłodą.Jest miłość,która trwa,choć
w innych światach.Światełko i modlitwa dla p Mieczysława i Paulinki
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Majowe światełko dla Was Kochani (*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❀❤❀Po cóż więc marzyć i śnić,gdy tęsknota w sercu pozostawia
pustkę i zerwaną nić. ❀❤❀Boże zabierasz tych których kochamy ,a nam
zostawiasz krwawiące rany❀❤❀ Światełko i modlitwę zostawiamy❀❤❀
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Tęczowym mostem po niebie wybiorę się na spacer do Ciebie. Gwiazdy w piękny
bukiet ułożę, a z promieni słońca wieczne światełko dla Ciebie
złożę.p.Mieczysławie ...Paulinko ..
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
To co dał nam świat ,niespodzianie zabrał los, dobre chwile skradł ,niosąc
w zamian tęsknotę i łzy... ♥...aniołeczki kochane nasza Pamięć ...!
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ulecieliście jak Anioły ku górze...niech zawsze płonie dla Was ten
płomień, który niesie cień pamięci od tych co noszą Was w sercach i
myślach...za 2 dni nieobecności z powodu awarii komputera ***❤***
Zgłoś SPAM
Ilona Piotr Karolina
Światełko na dzisiejszy dzień dla Was
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*) (*)
Zgłoś SPAM
HALINA
*❤❤❤* ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...*❤❤❤*
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
Wznieś Ich Aniele Ponad ziemski kraj. Tu chwilka - tam wieczność Tu boleść
- tam raj.Majowe światełko i modlitwa dla Was Kochani ((**))
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Pamiętamy...
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Śmierć stawia nas w obliczu bezsilności,która nas obezwładnia i zabiera w
nieznane.A kiedy pojawia się kradnąc ukochaną osobę,przeszywa serce bólem i
odznacza w nim swoje piętno.Śpijcie spokojnie
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Swiatełko Pamięci dla Was KOCHANI.. ((*))..((*))..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.