*♥*❤️*♥* Samotna wciąż siedzę i myślę dlaczego nas to spotkało,
że serce naszej rodziny złe życie tak szybko zabrało !!! Modlitwa codzienna
dla Was Paulinko i Mieciu. *♥*❤️*♥*
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Czerwone od płaczu oczy, cieknąca po policzku łza. Dopadła mnie dzisiaj
rozpacz, rozpacz jak gęsta mgła. W noc zimną i chłodną, po cichutku w
poduszkę łka.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️❤️ Światło nadziei,które płonie Ukoić może to rozstanie, I
wciąż splecione w bólu dłonie, Znów będą czekać na spotkanie.[*]
Zostawiam światełka pamięci i modlitwę. ❤️❤️"
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Jeszcze będziemy razem i wtedy otworzą się oczy. Jeszcze będziemy razem ta
wiara trwać mi pozwala. Bo przecież będziemy znów razem ta pewność smutek
oddala.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️✞♣✞❤️"W daleką podróż zabrał Cię Bóg. Jedną
nadzieję Nam dając, Że kiedyś przekroczą, też Niebios próg,Ci, którzy
tutaj w bólu zostali.Zostawiam światełko pamięci i modlitwę."
❤️✞♣✞❤️
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️♣❤️ Życie szybko przemija. Czas się nie zatrzymuje. Pamięć
pozostaje.Serce ciągle czuje. Wspomnienie, choć bolesne. Zapomnieć nie
pozwala. Uczucie nie wygasa. Pozostaje wiara.❤️♣❤️
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
A potem, kiedy się spotkamy. Znów będziesz dla nas, My - dla Was. Będziemy
śmiać się i żartować. I zrywać kwiaty z ogrodów Pana. I nic nas nigdy nie
zasmuci.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
❤️ ✿ ❤️ "Nigdy nie tracimy Tych, których kochamy Wszyscy,
których darzymy głęboką miłością Pozostają częścią nas - na zawsze
". . ❤️ ✿ ❤️
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️★❤️ Śpij spokojnie,choć tęskni ktoś i czeka
i w kręgu gwiazd do Ciebie myślą błądzi
i w samotności imię Twe szepcze z daleka
śpij spokojnie .❤️★❤️
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Dni człowieka są jak trawa. Kwitnie jak kwiat na polu. Wystarczy, że wiatr go
muśnie, już znika i wszelki ślad po nim ginie. Oprócz pamięci i miłości
najbliższych. A te są wieczne.PAULINKO I MIECIU.
Zgłoś SPAM
Halina Dobronska
*•.¸ ❀ ¸.•*•.¸ ❀ ¸.* "Ci, których kochamy, nie umierają
nigdy, bo miłość to nieśmiertelność." Zostawiam światełka i
modlitwę dla Was Paulinko i Mieciu. *•.¸ ❀ ¸.•*•.¸ ❀ ¸.*
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
❤️ Często myślimy, po co teraz żyć, gdy ich nie ma tutaj Może spotkamy
ich w niebie? Tylko, co teraz? Łzy same lecą. Zostawiam Światełko pamięci i
modlitwę.❤️
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Czasem odchodzą nasze anioły. I nagle w miejscu staje czas. A z nimi cząstka
nas odchodzi I wielki smutek marszczy twarz.
Zgłoś SPAM
żona Henia Dobrońskiego
.☆.•*❤️*•.☆. ...Anioły uskrzydlają Ci Twoją podróż, światełko
zaś oświetla im drogę.... Zostawiam światełka i modlitwę, .
¸☆.•*❤️*•.☆.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Gdy smutek boli, a słowa zbyt małe, by rozpacz wypowiedzieć, zostaje tylko
milczenie, pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.