Kochani jeśli komuś nie zapalam znicza to proszę napisać. Nie pamiętam
wszystkich bo nie bywałam na stronce z powodu choroby większośc czasu
bywałam w szpitalu
Zgłoś SPAM
mama i żona
♥♥♥ Bliskość, która przywraca Ci kształt. Ona odeszła. Kiedy odchodzi
Człowiek, bliskość ulatuje jak ptak, w nurcie serca zostaje wyrwa, w którą
się wdziera tęsknota.♥♥♥
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Biegniemy przez ocean smutku. Biegniemy przez morze miłości. Biegniemy przez
jezioro łez. Biegniemy wciąż i szukamy Was. PAULINKO I MIECIU.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Ofiaruję Ci Boże mój spoczynek....zasypiam w cieniu Twych skrzydeł i
składam ducha mego w ręce Twoje....pamiętamy Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia
Matce Bożej Siewnej polecam Was kochani w modlitwie. Niech Ona zasieje w nas
wiarę że jesteście szczęśliwi
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Są takie chwile, kiedy brak słów,a najwłaściwsze jest brzmienie
ciszy.-------------- Światełko Pamięci i modlitwa.
Zgłoś SPAM
Anita Bartek
Niewiele rzeczy w życiu ma naprawdę trwałą wartość. Jedynie WSPOMNIENIA
są takim rajem. Z którego nikogo nie można wypędzić.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Choć tak daleko od siebie, że ani Was dotknąć, ani uścisnąć, to sercem
i myślami zawsze przy Was jesteśmy...
❤☆❤ Światełko od serca zapalam ❤☆❤
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Wspomnienia są jedynym rajem, z którego nie można nas wygnać...
Tak trudno w to uwierzyć, że się kogoś nie zobaczy,że już koniec,że nie
wróci,że nikt tego nie odwróci.Pozostaną wspomnienia,smutek w sercu, łza na
twarzy której nikt nie zauważy.
Zgłoś SPAM
babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Paulinko i dla Ciebie Mieciu.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.