Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Michał Ruta


* 04.12.1990

 

+ 07.04.2009

Miejsce pochówku: Józefów

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (78)
Licznik odwiedzin strony
503903
Zapalone ponad rok temu
RODZICE ANETKI JUCHA
◕°☀ __ ❤️ __☀◕° ◕°☀ __ ❤️ __☀◕° Światełko i modlitwę zostawiamy ◕°☀ __ ❤️ __☀◕° ◕°☀ __ ❤️ __☀◕°
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
☀⭐☀
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta" /C.Ruiz Zafon/ ❤️ Pamiętam i Jasne Światełko ☀️ zapalam dla Ciebie Michasiu ⭐ ⭐ na ten niedzielny wieczór ⭐ ⭐
Zgłoś SPAM
rodzice
_˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”_ Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Synku kochany.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Babcia Kamila Wiśniewskiego
Piękne słońce u kwiaty na ziemi awNiebie najpiękniej niech będzie Twoim udział em
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
⭐♨❤️♨⭐“ Tęsknota, słowo zużyte, otwarło mi swoją dal… jak różne są rzeczy ukryte w króciutkim wyrazie: żal. Pamiętamy , kochamy i bardzo tęsknimy za Wami....⭐♨❤️♨⭐
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Choć nam smutno nadziei nie tracimy, że rozłąka przeminie jak sen, znów pod rękę na spacer pójdziemy, musi przyjść...i nadejdzie ten dzień Kochani
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨❤️♨ Światło nadziei,które płonie Ukoić może to rozstanie, I wciąż splecione w bólu dłonie, Znów będą czekać na spotkanie. Zostawiam światełka wiecznej pamięci i codzienną modlitwę♨❤️♨
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Michasiu, światełko pamięci [*]
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}})) ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~
Zgłoś SPAM
rodzice
Czas mija,a nasze serca wciąż tęsknią za Wami i tak będzie już do końca naszych dni. ______ Światełko z modlitwą dla Ciebie Synku kochany
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
✿***✿✿***✿...PAMIĘTAM...✿***✿✿***✿ Światełko dla Ciebie Michasiu
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
smutno płynie cas a my sie zbliżamy do jednego celu
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Trzy najlepsze miejsca na świecie: być w czyichś myślach,być w czyichś modlitwach, być w czyimś sercu." Jesteś w moich modlitwach i pamięci.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Znów noc, ciemno, smutno, z oczu płyną łzy, a w sercach drży niepokój, że już nie wrócą te szczęśliwe dni...tak Was brakuje Kochani
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   734   735   736   ...   2937   2938    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Ola Wasążnik
25.03.2010