"Dla przyjaciół mam smutną twarz Los wybiera, jak chce Dla przyjaciół
mam smutną twarz Dla natrętów - milczenie" A.Majewska. Zapalam Ci
niedzielne światełko,łączy nasz przyjaźn w bólu po stracie Was
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Już nigdy nie będzie tak jak było....pozostał żal, ból, złość na cały
ten świat...ogromna miłość i tęsknota za Wami Ukochani każdego dnia
gdziekolwiek jesteśmy, cokolwiek robimy....
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
☀♨☀
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
czas i los to zawsze nasz ten jedyny co łaczy n as z tymi co byli i z tym ci
bedzie
Zgłoś SPAM
rodzice
Pamięć jest największym darem
człowieka,dzięki niemu nigdy
o Tobie nie zapomnimy. _______ Światełko z modlitwą dla Ciebie Syneczku.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,,Ci którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością, widzą
głębiej. Ci, co żyją wiatą, widzą wszystko w innym świetle..." ( L.
Zenetti). Michałku, światełko mojej pamięci. R.I.P.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tęsknimy za spojrzeniem Waszym, wspominamy uśmiech Wasz, gdzieś w oddali
słyszymy Was...Bądżcie szczęśliwi prosimy Was...Swym uśmiechem zastąpcie
słońce Kochani...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Krzysia Bernat
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia
Pokój Twej duszy
Zgłoś SPAM
rodzice
"Jedna nadzieja we mnie się pali,
jej jasny płomień rozświetla
ciemność.
Nadzieja na to,że się spotkamy,
i wspólną drogą pójdziesz
już ze mną.
"/H.Rynkowski/_______ Światełko dla Ciebie Syneczku.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.