Serce jest bogactwem, którego się nie sprzedaje, ani nie kupuje, ale które
się ofiaruje /G.Flaubert/
✬.✬.✬.✬.✬.✬.✬.✬.✬.✬.✬.✬.✬.✬.✬.✬.✬.✬ Michasiu
-Sercem zapalone Światełko Pamięci posyłam Ci do Nieba
Zgłoś SPAM
rodzice
(♨️) _ Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Syneczku.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
bez Ciebie ten piękny świat jest pełen smutku, spoczywaj w pokoju
Są chwile co w pamięci zostają i choć czas mija one nie
mijają....Byliście, Jesteście i Będziecie w naszych sercach, myślach,
wspomnieniach....
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
moje światełka wirtualne niech zaniosa prośby do Nieba o łaski zbawienia,
spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Michasiu ⭐ ☀️ Światełko do Nieba ☀️ ⭐
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice
Bądź miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem.
==”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”==
Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Synku kochany.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Bo najgorsze jest czekanie na spotkanie z Wami...i ta cisza: pusta, cicha,
sucha, czarna...bo najcięższe jest czekanie...ta samotność ciemna i
tęsknota serca wielka...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Wierze, że miłość może wiecznie żyć, jedyną prawdą, może dla nas
być."K.Krawczyk.W święto Matki Boskiej siewnej wysyłamy do Ciebie
światełko pamięci,
"Nic, co zakorzenione w miłości, nie będzie nigdy stracone,
ponieważ stało się częścią życia."
Jaśniutkie Płomyczki Pamięci za dziś i za poprzednie dni zapalam dla Ciebie
Michasiu
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.