Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Michał Ruta


* 04.12.1990

 

+ 07.04.2009

Miejsce pochówku: Józefów

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (78)
Licznik odwiedzin strony
503449
Zapalone ponad rok temu
mama Marcina Domańskiego
Michasiu ✿✿ Płomyczek ✿✿ Pamięci ✿✿ na ostatnią niedzielę września
Zgłoś SPAM
rodzice
KOCHAMY - TĘSKNIMY - WSPOMINAMY ...˜”*•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•°*”˜... Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Syneczku.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Wczoraj, a może minął rok? Wczoraj - zegarów szybki bieg! Lecz ty wczoraj mówiłeś, Że nic nie kończy się... Wczoraj, a dziś na próżno chcę Cofnąć życie..."Eleni.A Ciebie tak brak Michałku
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
⭕⭕⭕☘️◕ •*`*• ◕ ☘️•*`*• ◕ •*`*• ◕ Ci co najwięcej dają światu najszybciej odchodzą◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ Światełko i modlitwę zostawiamy ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕☘️ •*`*• ◕☘️ ⭕⭕⭕
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Modlitwą i ciepłem serca rozpalamy Wam Kochani jaśniutkie światełka, niech nigdy nie zgasną, niech ich promyki lecą jak ptaki do nieba, niech palą się dla Was w dzień i w noc jasno...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
rodzice
„Podaruj kropelkę nadziei Tym,którzy na nią czekają.Spraw,by przez łzy się śmiali Ci, którzy nic już nie mają…” ____ Światełko Pamięci dla Ciebie Syneczku.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Sobotnie światełko Michałku...pamiętam o Tobie..
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒) (▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)JESTEŚMY Z WAMI ANIOŁKI(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Mijają bez Was dni, nie ma nas, nie ma uśmiechu, puste dni i noce...brak ciepła dłoni, zostały tylko sny, a w nich Wy...wracacie w nich Kochani...
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"Trzeba pamiętać i trzeba kochać. I więcej już nic..." bo nic więcej nie możemy zrobić. ❤️***☀️Twojej Pamięci Michasiu ❤️***☀️
Zgłoś SPAM
rodzice
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze - zostawiamy ciche wspomnienie.....♥..... Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Syneczku.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Gdy co dnia życie wciąż gna, mija czas gdzieś obok nas w tym dziwnym tłumie, trudno zrozumieć, po co się toczy ta cała gra, cała gra"K.Krawczyk.Bez Ciebie życie straciło sens i świat dziwny
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ WIARA - POZWOLI TRWAĆ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ NADZIEJA - ZMNIEJSZY ODLEGŁOŚĆ ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ MIŁOŚĆ - NIGDY NIE USTANIE ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
wiatr poniesie nasz zal na kresy swiata, to smutne tak musi byc, spoczywaj wpokoju
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   703   704   705   ...   2936   2937    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Ola Wasążnik
25.03.2010