Początek kolejnego smutnego tygodnia.Niech Pan da Ci radość wieczną.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Początek kolejnego smutnego tygodnia.Niech Pan da Ci radość wieczną.
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Zmysły za Tobą stęsknione
Dziś pustką są wypełnione
Tak trudne staje się istnienie
Gdy musisz być tylko wspomnieniem Michałku
❤❤♨♨♨❤❤♨♨♨❤❤
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Ciągle żyjemy tym minionym i tym przyszłym dniem....układamy w myślach
spotkanie...co Wam Kochani powiemy, jak przytulimy, jak weżmiemy w nasze
dłonie Wasze ręce???tęsknimy okrutnie
Zgłoś SPAM
Znajomy śp. julii Janik
Pamiętamy [*]
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ♨️❤♨️
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie kochany Michałku. Rodzicom Michałka,bardzo
dziękuję za pamięć i światełka zapalane mojej wnuczce Zosi. Pozdrawiam.
Grażyna
Zgłoś SPAM
rodzice
Na zawsze w naszych sercach i pamięci. _______
_ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_
Światełko Pamięci dla Ciebie Synku kochany.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Mija tylko czas ♥ Okrutny czas... Tęsknota, smutek i żal pozostają na
zawsze
♥**••**••**♥ Promyczek Pamięci zapalam dla Ciebie Michasiu ♥♥
Śmierć pokazuje nam szarość i czerń, swoje zaborcze kolory
tęsknoty...nasze ręce to za mało, aby zatrzymać tu życie...przytulamy się
cicho do wspomnień Kochani...
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Wieczór zapada,a czarna noc smutku jest z nami cały czas.Niech radość
wieczna i słońce Miłości ogarnia Twoją duszę .Odpoczywaj w pokoju
Michałku
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.