Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Michał Ruta


* 04.12.1990

 

+ 07.04.2009

Miejsce pochówku: Józefów

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (78)
Licznik odwiedzin strony
504331
Zapalone ponad rok temu
BABCIA Kamilka Wiśniewskiego
przytulenia ni lask Nieba dla Michała
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️♨♨️"Łzy wciąż płyna, serce pęka brak tu szczęścia i miłości brak tu Twojej obecności." „Bo umrzeć to zbyt mały powód żeby przestać kochać.” Zostawiam modlitwę i mnóstwo swiatełek,.♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia...są rajem, z którego nikt, nigdy nas nie wygna...niech to światełko przypomina, że nasze myśli i serca są przy Was Kochani
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice
Dlaczego śmierć musi rozdzielać tych, którzy tak bardzo się kochają...dlaczego? - ♥◡♥◡♥ - Światełko Pamięci dla Ciebie Synku.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"Życie to tak wiele miejsc - ziemia jest tylko jednym z nich" Gdziekolwiek Jesteście, Bądźcie Tam szczęśliwi Kochani ❤️ Michasiu... ❤️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️♨♨️Odeszli..a my nadal Ich kochamy,tęsknimy, mówimy do Nich i tak się nieraz nam zdaje.. przecież są z Nami..Boże zabierasz tych których kochamy, a nam zostawiasz krwawiące rany.♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Usłyszeć choć raz trzepot Waszych skrzydeł, zobaczyć choć Wasz cień Kochani...nie tęsknić za tym co było, nie tęsknić za tym co mogłoby być....
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Pamiętam Michałku...
Zgłoś SPAM
rodzice
;I zawsze będziemy Cię kochać, tak bardzo, bardzo ponad życie. I będziemy wciąż za Tobą tęsknić i będziemy płakać za Tobą skrycie; - Światełko pamięci Synku kochany.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️♨♨️❤️Wszystko się kończy, wszystko przeminie I sen przerwie słodkie marzenie, Lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie I wciąż trwać będzie,a tym jest Miłość i Wspomnienie,.❤️♨️♨♨️❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️♨♨️❤️Wszystko się kończy, wszystko przeminie I sen przerwie słodkie marzenie, Lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie I wciąż trwać będzie,a tym jest Miłość i Wspomnienie,namo.❤️♨️♨♨️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Posłuchajcie proszę Kochani, chcemy Wam powiedzieć...że zapomnieć Was to jak przestać żyć, zapomnieć Was znaczy nie mieć nic...w pamięci i modlitwie Jesteście na zawsze...
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   240   241   242   ...   2937   2938    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Ola Wasążnik
25.03.2010