zycie nie konczy sie u bram śmierci, jestes w sercach bliskich i w naszej
pamieci Michale
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐ ☘️⭐❤️“ Ciesz się w niebiosach zacnym gronem, Tam równo
wszystkich chcą doceniać. Choć życie śmiercią zakończone, To nie oznacza
zapomnienia.Zostawiam codzienną modlitwę.♨♨️♨❤️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Czas się nie zatrzymuje, pamięć w nas zostaje, serce ból czuje, wspomnienie
zapomnieć nie pozwala, tęsknota nigdy nie wygasa...pozostaje wiara na
spotkanie Kochani...
Zgłoś SPAM
rodzice
Żadna podróż, żaden żal
nieskończony bez Ciebie,
bez Twojego imienia
co oddycha we mnie...
(S. Stabro) - Światełko dla Ciebie Syneczku.
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
spoczywaj w pokoju ,światełko dla Ciebie
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Michałka ♥️
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️☘️⭐☘️♨️"Życie to czas, w którym szukamy Boga.
Śmierć to czas, w którym Go znajdujemy. Wieczność to czas, w którym Go
posiadamy” św. Franciszek Salezy.Zostawiam
modlitwę.♨️☘️⭐☘️♨️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdyby tak można było...ujrzeć Was Kochani choćby z oddali...klepsydrę czasu
odwrócić, smutek za burtę wyrzucić, żeglować na koniec świata, odnależć
stracone lata...nie można...
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤
Zgłoś SPAM
rodzice
;Kochać kogoś ,a potem stracić,
to tak jakby kupić szczęście
i zapłacić łzami; __ Nasza pamięć i światełko Syneczku.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"Nie umiera Ten, Kto trwa w sercach i pamięci naszej" ❤️❤️
Odpoczywaj w Pokoju Michasiu.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.