Są w życiu chwile
Które na zawsze w pamięci zostają
I choć czas mija
One nie mijają
I są osoby
Które raz poznane
Bywają w życiu niezapomniane
Światełko pamięci
Michałku
...+❤️❤️♨️❤️❤️♨️❤️❤️+...
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨❤️♨ “Ciągle cię szukam. A Ciebie nie ma? Moje marzenia, rozwiał
wiatr! Tak bardzo tęsknię, i jest mi smutno? Bo z Tobą odszedł mój cały
świat.Zostawiam codzienną modlitwę.. ♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Bądźcie...najjaśniejszą gwiazdą w ciemną noc, tęczą na tle zachmurzonego
nieba... Bądźcie pamięcią w sercach swoich bliskich... po wszystkie dni ich
istnienia....
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Dziękuję za pamięć urodzinową Alusi. Michałku śpij spokojnie ❤️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
* * * "Żeby móc się znów spotkać trzeba się najpierw pożegnać.
Czasami na długo, ale przecież nigdy na zawsze" * * * Dla Ciebie
Michasiu ślę Światełko do samego Nieba, niech zawsze jasno Ci płonie ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice
;W otchłani rozpaczy, w bólu samotności, jest jedno światełko, światełko
naszej miłości;
___ Światełko Pamięci dla Ciebie Syneczku.
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️ Śpij spokojnie,choć tęskni ktoś i czeka i w kręgu
gwiazd do Ciebie myślą błądzi i w samotności imię Twe szepcze z daleka.
Spoczywaj w pokoju. Zostawiam modlitwę..❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Światełko pamięci dla Ciebie Michałku ❤️ Dziękuję za wpisy dla mojej
siostry Alusiu. Po śmierci Brata zdecydowałem, że będą mieli wspólną
stronkę mojej Mamy.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
W sercach Was nosimy, każdą chwilę, każdy dzień...i taką mamy nadzieję,
choć wieczności dzieli nas czas, że spotkamy jeszcze Was Kochani...
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice
;Jesteś w każdej minucie naszego życia...NA ZAWSZE;
****
Nasza pamięć i światełko dla Ciebie Syneczku.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Michałku. ♨️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
wspominam, wspieram modlitwa Michałku
Zgłoś SPAM
MAMA MARTY
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️♨♨️Odeszli..a my nadal Ich kochamy,tęsknimy, mówimy do Nich i tak
się nieraz nam zdaje.. przecież są z Nami..Boże zabierasz tych których
kochamy, a nam zostawiasz krwawiące rany.♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Gdy miało się ziemię całą i szczęście które się nie trafia
A pozostała tylko fotografia
To to jest mało naprawdę bardzo mało
Światełko pamięci zapalam Michałku
❤️❤️♨️♨️♨️♨️❤️❤️♨️♨️♨️♨️❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.