odpływaja lata w dal z sercu pozostał na zawsze zal
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko dla Michałka ♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨❤️ Wspomnienia są piękne choć dalej żyć trzeba. Wspominać
warto tych co poszli do nieba. Oni na nas z góry patrzą i nas ochraniają. Tak
jak my o nich, oni o nas pamiętają, Michałku.❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Odeszli, jakby wczoraj, przed chwilą, została po Nich rozterka, lecz dla nas
Oni wciąż żyją, obecni w naszych sercach, myślach, wspomnieniach...
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice
Cudowny czas, gdy byliście rozprysnął się na miliony wspomnień...
Tęsknimy, a ból osamotnienia wciąż narasta, coraz mocniej raniąc serce. -
Światełko Pamięci Synku.
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Miłość jest pierwszą wśród nieśmiertelnych rzeczy /Dante Alighieri/
☀️❤️ Światełko Pamięci ❤️☀️ Michasiu
Zgłoś SPAM
m
Miłość jest pierwszą wśród nieśmiertelnych rzeczy /Dante Alighieri/
☀️❤️ Światełko Pamięci ❤️☀️ Michasiu
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Najjaśniejsze światełko dla Michałka. ♨️♥️♥️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️☘️⭐☘️♨️"Życie to czas, w którym szukamy Boga.
Śmierć to czas, w którym Go znajdujemy. Wieczność to czas, w którym Go
posiadamy” św. Franciszek Salezy.Zostawiam
modlitwę.♨️☘️⭐☘️♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Mieć skrzydła, wzbić się do chmur, polecieć do raju zostawiając zamknięte
drzwi do szarości tego świata...byle bliżej Was Kochani
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice
;Na zawsze w naszych sercach i pamięci;
[❤] - Światełko Pamięci dla Ciebie Synku kochany.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Michałka ♥️♥️♥️♥️♥️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨❤️♨ Utulone Snem Wieczystym Spoczywa w ciszy Kochane Serce Z serc
naszych zrozpaczonych wyrwane W których na zawsze ból zostanie Z Pamięcią ze
Wspomnieniem Kochani...♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Rozłączeni, lecz jedno o drugim pamięta, my o Was na ziemi, Wy o nas w
niebie...pomiędzy nami lata biały gołąb smutku...tęsknimy Kochani tak
bardzo
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.