❤️♨️☘️♨❤️ Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie
dni naszego istnienia.
⭐ Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem.
⭐ Bo w naszych sercach, Wasze serca biją.❤️♨️☘️♨❤️
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice
Choć mija czas, smutek w sercu gości.
Odszedł ktoś tak kochany, kto mógł dać jeszcze tyle szczęścia i
miłości....
Światełko dla Ciebie Syneczku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❀ڿڰۣڿ.❤️..Są drzwi, które się nie otworzą,choć serce
ciągle otwarte.Są dłonie, które pragną dotyku,choć nigdy go już nie
dostaną.Są oczy z łez nie otarte.Jest tęsknota, na
zawsze❤️❀ڿڰۣڿ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Posłuchajcie proszę Kochani, chcemy Wam powiedzieć...że zapomnieć Was to
jak przestać żyć, zapomnieć Was znaczy nie mieć nic...w pamięci i
modlitwie Jesteście na zawsze...
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
„Pamięć jest wieczną miłością.”
Pozostawiam więc jej ślad wraz z jasnym płomykiem ❤️☀️ dla
Michasia
Zgłoś SPAM
rodzice
;Tęsknimy za Wami.... Jesteście ciągle naszych myślach i sercu;
..•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•.. Smutne światełko dla Ciebie Syneczku.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️☀❤️ Są pożegnania , na które nigdy nie będziemy gotowi Są
słowa , które zawsze wywołać będą morza łez. I są takie osoby na myśl ,
o których zawsze zasypie nas lawina wspomnień.❤️☀❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Zostań przy nas z gwiazdą nadziei, z płatkiem Ich snu, tych co odeszli na
tamten odległy, drugi brzeg...Bądź źródłem naszej siły, chlebem naszej
wiary - zostań przy nas...
Zgłoś SPAM
rodzice
Najtrudniej pogodzić się z tym, że zostają tylko wspomnienia. - Pamięć i
światełko dla Ciebie Syneczku.
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️Widzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy i nawet Ci się tu wracać
nie marzy bo Twój nowy świat jest tak daleki.Niech Cię Pan Bóg swoją
miłością otoczy na wieki.Zostawiam światełko i modlitwę❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nasze jedyne pocieszenie to myśl, że z każdym dniem jesteśmy bliżej Naszych
Ukochanych Aniołków....czekanie jest takie trudne....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.