Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Michał Ruta


* 04.12.1990

 

+ 07.04.2009

Miejsce pochówku: Józefów

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (78)
Licznik odwiedzin strony
503217
Zapalone ponad rok temu
mama Marty
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Michałku. ♨️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Zmysły za Tobą stęsknione Dziś pustką są wypełnione Tak trudne staje się istnienie Gdy musisz być tylko wspomnieniem Michałku ❤❤♨♨♨❤❤♨♨♨❤❤
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️"Jest taka cierpienia granica,za którą się uśmiech pogodny zaczyna." Żyjemy tą wiarą i nadzieją, że ten uśmiech pojawi się kiedy znów spotkamy Naszych Bliskich tam gdzie na nas czekają"♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
W pamięci naszej zostaniecie, w sercach co Was kochają, w szczerych słowach modlitwy za Was szeptanych...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
☀️* ♥ * ♨️ * ♨️ * ♥ * ☀️ --- Pokój Ci wieczny w cichej krainie , gdzie ból nie sięga i łza nie płynie... Śpij spokojnie Michałku--- ❤️☘️❤️
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"...Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika" ☀️ Wieczorne Światełko Pamięci ❤️ Michasiowi
Zgłoś SPAM
rodzice
"I ucichł Twój szept -Twój wzrok już zgasł,wokół tylko cisza. My tu,Ty tam,gdzieś po drugiej stronie nieba" __•♥•__ Światełko Pamięci dla Ciebie Syneczku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Michałku ♥️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨ ღ♨️ღ ♨❤️❄️⭐❄️❤️ Światełko zapalam Tobie często, Byś wiedział ,że w sercu mym żyjesz Byś nie czuał zimna ,ciemności Byś miał ciepło i blask jasności.Pamiętam.❤️❄️⭐❄️❤️♨ ღ♨️ღ ♨
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Te wszystkie chwile spędzone z Wami, każde spojrzenie, każdy dotyk, każde słowo...teraz to wszystko wraca we wspomnieniach, w myślach...zapisane w sercu Kochani na zawsze
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️°.•°*"*°•. ☆•❤️°. Światełko mojej Pamięci. ☆•❤️°.•°*"*°•.❤️
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Szesnaście lat tęsknoty i łez...najsmutniejsze światełko Michałku kochany...Rodzice ,przytulam do serca-Monika
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Michałku, brakuje słów, żeby opisać uczucia jakie wywołało Twoje odejście 16 lat temu. A jednak nic nie przeminęło. Żal, smutek i tęsknota ciągle takie same. Smutne światełko rocznicowe [*]
Zgłoś SPAM
mama Marty
Michałku światełko pamięci i modlitwa w tą smutną rocznicę.
Zgłoś SPAM
Siostra
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   176   177   178   ...   2936   2937    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Ola Wasążnik
25.03.2010