Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Michał Ruta


* 04.12.1990

 

+ 07.04.2009

Miejsce pochówku: Józefów

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (78)
Licznik odwiedzin strony
502974
Zapalone ponad rok temu
Mama Roberta i Wiesia
❤️⭐❤️ ...Nasza żałoba trwać będzie aż do momentu spotkania się z WAMI... ❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
rodzice
Syneczku..♥..♥.. Niech zawsze Ci płonie Światełko Pamięci otulone miłością i tęsknotą.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Wieczne odpoczywanie daj Panie papieżowi Franciszkowi i radość wieczną Michałkowi
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Zapłakane deszczem światełko dla Ciebie Michałku. ♨️
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Chociaż wiemy, że tamte radosne lata, kiedy byliśmy wszyscy razem uschły niczym niepodlewany kwiat, to wciąż nie możemy się z tym pogodzić, nie możemy zapomnieć...kochamy Was i tak bardzo tęsknimy...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
......  ✨✨(¯´.•*”“*•.´¯)✨✨       BEZ WAS NASZE ŻYCIE ROZSYPAŁO SIĘ NA DROBNE KAWAŁKI. ✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨ ZAPADŁA CISZA W ZGIEŁKU ŚWIATA.
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"...by Ich Światło mogło wiecznie trwać!" Michasiu ☘️ Wiosenne Światełko na ostatni kwietniowy czwartek ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice
Nosimy Was w sercu każdego dnia,a w dowód pamięci zapalamy światełko...ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ...Śpij spokojnie Synku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Czym jest wspomnienie? Tym co odeszło, Łzą która liczy czas miniony, Szczęściem ukrytym głęboko w sercu, I tym co w nas pozostało. Czym jest wspomnienie? radością ,tęsknotą, smutkiem, pragnieniem. ❤️♨
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Mieliście tu być, ale jednak Was zabrakło, Mieliście tu być, ale zgasło Wasze światło, Mieliście tu być, tworzyć, czuć, przeżywać...ciężko bez Was żyć Kochani...
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Mieliście tu być, ale jednak Was zabrakło, Mieliście tu być, ale zgasło Wasze światło, Mieliście tu być, tworzyć, czuć, przeżywać...ciężko bez Was żyć Kochani...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
*•¸•* ♥ *•¸*•¸•*¸•* ♥ „... Rozłąka jest naszym losem, spotkanie naszą nadzieją...” *•¸•* ♥ *•¸*•¸•*¸•* ♥ ✨✨ Światełko Pamięci ✨✨
Zgłoś SPAM
rodzice
.♥.Miłość jest wcześniej niż życie, trwa dłużej niż śmierć.♥. Smutne światełko dla Ciebie Syneczku.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   169   170   171   ...   2936   2937    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Ola Wasążnik
25.03.2010