Nasza miłość do Naszych Bliskich odarta ze wszystkiego co nasze - naszych
marzeń, snów, planów, oczekiwań - zostało nam tylko czekanie....
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️⭐ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ ⭐❤️ ¯❄️ ❀¯¯¯
❤️ ŚWIATEŁKA PAMIĘCI ❀ ⭐❤️ ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ
♥*•¸•* ♥ *•¸*•¸♥•*¸•* ♥ *•¸•*`♥ "Można
odejść na zawsze, by stale być blisko." Ks. J. Twardowski. ♨️
Zgłoś SPAM
rodzice
Spoczywaj w pokoju, a pamięć o Tobie niech zawsze będzie żywa.
.**. Światełko Pamięci dla Ciebie Syneczku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ❤️ Bądź pamięcią w naszych sercach po wszystkie
dni naszego istnienia. Bądź miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. Bo
w naszych sercach, Twoje serce bije..❤️ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️ͼ̮̑●̮̑ͽ❤️ͼ̮̑●̮̑ͽ❤️ͼ̮̑●̮̑ͽ❤️ͼ̮̑●̮̑ͽ❤️
....Nadzieje te niespełnione,łzami rozpaczy spłynęły...
Marzenia sercem wyśnione wraz z Tobą odpłynęły....
Światełko Pamięci..❤️ͼ̮̑●̮̑ͽ❤️ dla Ciebie Michałku
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Smutny jest świat gdy odchodzi najukochańsze sercu życie, kiedyś było
inaczej: wspólne dni, marzenia, radości, teraz tego już nie ma, dzisiaj są
tylko wspomnienia...
Zgłoś SPAM
rodzice
Wspomnienia pozwalają na chwile szczęścia,bo myśleć to wciąż
pamiętać...Pamięć i światełko dla Ciebie Syneczku.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,,Czasem nie mamy wyboru, musimy coś zaakceptować i to jest bolesne..."
Michałku, światełko na Niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego. R.I.P.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️♨♨️Światełka na Uroczystość Zmartńwychwstania Pańskiego.❤️
Piękna Duszo, dostąp łaski życia w wiecznej Jasności i nieprzemijającym
szczęściu. Wieczny odpoczynek Drogi Michałku. .♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
To, co w sercu najcenniejsze przesyłamy każdego dnia naszym Najbliższym,
którzy odeszli, a nieustająco są obecni w naszym życiu....
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
♨️✿.ღ❤️ღ✿"♨️ Wiatru powiewem, liści szelestem, ktoś
do ucha szepcze : ... Ja nie odszedłem …Ja tutaj jestem.
.♨️✿.ღ♥ღ✿"♨️
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice
♨❤️♨ - Nasza pamięć i światełko dla Ciebie Syneczku.
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Odpoczywaj w pokoju Michałku
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"Wiatru powiewem, liści szelestem, ktoś szepcze do ucha...
Nie odszedłem… Jestem…"
Jesteś! W sercach i w pamięci tych, którzy Cię kochali i kochają nadal.
Śpij spokojnie ❤️ Michasiu
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.