Michał Ruta
* 04.12.1990 + 07.04.2009
Miejsce pochówku: Józefów , woj. mazowieckie
Licznik odwiedzin strony 502943
Zapalone ponad rok temu
rodzice
;Tylko w naszych sercach jest wspomnień kraina, w nim zapisane są chwile,
które los zatrzymał;
-*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*- Pamięć i modlitwa dla Ciebie Syneczku.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Światełko Pamięci dla Ciebie Michałku. ♨️♥️♥️♥️♥️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Usłyszeć choć raz trzepot Waszych skrzydeł, zobaczyć choć Wasz cień
Kochani...nie tęsknić za tym co było, nie tęsknić za tym co mogłoby
być....
Zgłoś SPAM
rodzice
;Tęsknimy do przeszłości w której nam jaśniał cały świat,bo
pamiętamy,że czas z Tobą to piękny czas;-
Nasza pamięć dla Ciebie Syneczku.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Michasiu ☀️ Ostatnie kwietniowe ☀️ Światełko posyłam Ci na Twoją
Gwiazdkę ⭐
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
"Tam gdzie ludzie dzielą się sercem ,tam rośnie nadzieja."
Światełko pamięci w ostatni już dzień kwietnia dla Ciebie
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Może Jesteście tą chmurką wysoko, albo wiatrem kołyszącym liście, może
mgłą otulającą ziemię...Jesteście przy nas, tylko Was dotknąć nie
możemy
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️ Teraz niebo jest Twoim domem.... A nam pozostały wspomnienia...❤️
(¯` ╬ ´¯) ..Światełko Pamięci dla Ciebie zostawiam .. (¯` ╬ ´¯)
Zgłoś SPAM
rodzice
"Ślady na piasku znikają,
ślady w sercu pozostają na zawsze" - Pamięć i światełko dla Ciebie
Syneczku.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Cisza za Nich przemawia, szum drzew, szelestem upartym w tej ciszy...znicz
miłości przypominający, że ciągle Są w sercach każdego z nas....
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
(¯`♨️ ´¯) Światełko Pamięci dla Ciebie Skarbie (¯`♨️ ´¯)
Całe piękno tego świata z Wami odeszło,
radości już nie ma, cierpienie nie przeszło ❤️
Zgłoś SPAM
Babcia Kamilka Wisniewskiego
Polecam Twa duszę Miłosierdziu BOzemu
Zgłoś SPAM
rodzice
;Na zawsze w naszych sercach i pamięci;
_ [❤] _ Światełko Pamięci dla Ciebie Synku.
Zgłoś SPAM