Dla mego Dziecka ukochanego Tak szybko pożegnanego Przez ludzi kochanego Chcę
aby świat pamiętał o Nim By wiedział każdy z Was Miłość taka nie
odchodzi Na zawsze pozostaje w Nas. Światełko pamięci♨️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️♨♨️Odeszli..a my nadal Ich kochamy,tęsknimy, mówimy do Nich i tak
się nieraz nam zdaje.. przecież są z Nami..Boże zabierasz tych których
kochamy, a nam zostawiasz krwawiące rany.♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Nie chcą nam zdradzić o raju wieczności, bo dla Nich zatrzymał się czas, my
przypominamy Im zniczem miłości, że ciągle są w sercach każdego z nas....
Zgłoś SPAM
rodzice
Światełko na dzisiejszy dzień dla Ciebie Synku kochany.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
• ☘️ • • ☘️ •• ☘️ • ☘️ • • ☘️ •• ☘️
•
Smutne Światełko Pamięci na początek kolejnego tygodnia bez Was Kochani
• ☘️ • • ☘️ •• ☘️ • ☘️ • • ☘️ •• ☘️
• Michasiowi
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Światełko pamięci dla Ciebie w ten smutny Dzień Matki
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️ Śpij spokojnie,choć tęskni ktoś i czeka i w kręgu
gwiazd do Ciebie myślą błądzi i w samotności imię Twe szepcze z daleka.
Spoczywaj w pokoju. Zapolam Ci lampeczkę.❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Gdyby chociaż maleńki promyczek Stamtąd, od naszych Ukochanych Najbliższych,
dotarł do serc zbolałych i dał nadzieję...byłoby lżej tęsknić i
czekać....
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️❤️❤️
Boże, Miłosierny Panie,
daj duszom miejsce w niebie,
błogosławiony pokój
i jasność Twojego światła.❤️❤️❤️
♥* ✬ *♥*✬ *♥* ✬ ✬*♥* ✬*♥* ✬*♥* ✬
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Michasiu ❤️ Na ostatnią majową niedzielę Światełko Pamięci do Nieba
Ci ślę ❤️
Zgłoś SPAM
rodzice
Nic tak nie rani,
jak odłamki wspomnień … Światełko Pamięci dla Ciebie Synku.
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Wszyscy umrzemy. Celem nie jest żyć wiecznie, celem jest stworzyć coś, co
będzie żyło..."
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨☘️♨️☘️♨❤️ Kochani, wczoraj wrócilam. Dziękuję
bardzo za pamięć o moim mężu w czasie mojej nieobecności, zapalanie
światełek .Pozdrawiam cieplutko....Halina.❤️♨☘️♨️☘️♨❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.