..Tylko smutek,tylko żal i ciągłe patrzenie w dal ze wzrokiem pełnym
wspomnień..SYNECZKU KOCHANY..♥..
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdybym mogła zerwać jedną z gwiazd na niebie,uchwycić jeden promyk
słońca,iskierkę z ogniska zachować w dłoni,złapać wiatru lekki
powiew...zrobiłabym bukiet...taki z całego serca - dla Was
Czwartek bez czwartku...życie bez zycie...a u nas taka codzienność
MICHAŁKU...
Zgłoś SPAM
BRAT , RODZICE PIOTRKA PIETRZAK
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Ta tęsknota jest taka dotkliwa, bo wiemy, że ona na zawsze
pozostanie...(♥)Światełko zapalam dla Ciebie, niech odnajdzie Cię w Twoim
Niebie...Michałku.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.