≺≻✿≺≻
ANIOŁKU KOCHANY
NA
ZAWSZE
W MOIM SERCU
≺≻✿≺≻
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
BYLIŚCIE - tak krótko wśród Nas........JESTEŚCIE - cały czas w Naszych
wspomnieniach.........BĘDZIECIE - na zawsze w Naszych
sercach......▃▂☀❤️☀ ▂▃ Światełko i modlitwa ▃▂☀❤️☀
▂▃
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
niech radość i pokój w Twej duszy Michałku gości
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Lata mijają, w naszej tęsknocie trwamy niezmiennie, pragniemy tego, co
niemożliwe...Ze śmiercią bliskich, pogodzić się nie możemy..Chcielibyśmy
mieć Ich, obok siebie.ღ¯`•.¸ღ
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Nie umiem bólu ubrać w słowa.
I pękniętego serca ukryć w dłoniach.
Smutne jest me serce wciąż ponure i chłodne.
Z chwilą gdy straciłam Ciebie nie istnieją dni pogodne.
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
Światełko ku Twojej pamięci drogi Michałku.
Zgłoś SPAM
Małgosia- żona Pawła Kierepki
Michałku dałeś niezwykle wiele swoim najbliższym, niech i ból będzie choć
odrobinę mniejszy poprzez wiarę w Twoje odrodzenie
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Toniemy w rozpaczy,smutku i słonych łzach-dlaczego?Nikt i nic nie chce nam
odpowiedzieć...Pozostaje nam jedno- mieć nadzieję na spotkanie...Michałku
kochany
Dzień po dniu upływa,tydzień za tygodniem, miesiące mijają, wszystkie są
podobne... coś przeminęło... Jesteście gdzieś, tam w Niebie, a tu tak
smutno Aniołki bez Was...
Zgłoś SPAM
mama Piotra Potoczny
Zgłoś SPAM
♥mama Marvinka♥
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
✿..✿Nieuchronnie mija życie i zdarzenia,
lecz, czegoś nie da się zgubić.
Coś trwa, coś zostaje.
Nieuchronność omija, co chcemy ocalić,
Wystarczy sercem, wspomnienia przywołać...✿..✿
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.