Serca nasze są zawsze z Wami, Jesteście nam promykiem swiatła i
wspomnieniami, codzienną myślą, naszą łzą cichą, smutkiem w dzień, a w
nocy wymarzonym snem....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
W naszych sercach jest Wasze miejsce, którego nikt nie znajdzie, Wasz ślad...i
nasza wielka miłośc, która otula Was kazdego dnia
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
Swiatellko.(*)
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
.....niech ciepłe słowa otulają Cię każdego dnia a niebo niech otworzy
Tobie drogę do
szczęścia...❤️❤️¸¸.•❤️❤️¸¸.•❤️❤️.. Zapalam
znicz, zostawiam modlitwę..
❤️❤️¸¸.•❤️❤️¸¸.•❤️❤️
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
JESTEŚ TĘCZĄ NA NIEBIE,ŚWIATŁEM KTÓRE ROZŚWIETLA DUSZĘ, JESTEŚ TERAZ
ANIOŁEM W NIEBIE,A NAM TU NA ZIEMI TRUDNO ŻYĆ BEZ CIEBIE MICHAŁKU -
PROMYCZEK PAMIĘCI
Płomyk pamięci niech zawsze dla Was płonie,a nasza miłość niech Was otula
każdego dnia..[*]..
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Czemu pod szronem kwiat jeden ginie.
Gdy z drugim słońce się pieści.
Czemu na świecie w jednej godzinie.
Tyle się szczęścia i bólu mieści.
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
Małgosia- żona Pawła Kierepki
Michałku, moc światła ślę Tobie i Twoim bliskim by mieli siłę żyć dalej
bez Ciebie
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Te wszystkie chwile spędzone z Wami, każde spojrzenie, każdy dotyk, każde
słowo...teraz to wszytko wraca we wspomnieniach, w myślach...zapisane w
sercu...Kochani tak tęsknimy
Zgłoś SPAM
rodzice
;Zbyt wczesne było z Tobą rozstanie,lecz w naszych sercach na zawsze
pozostaniesz;..Tak bardzo nam Ciebie brakuje...♥. SYNECZKU KOCHANY .♥.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.