Bezradni wobec tego, co nas spotkało...nawet bólu nie możemy
wykrzyczeć...nic nie zgasi płomienia w naszych sercach, kiedyś przyniesiemy
go do Was Aniołki
...najsmutniejsze są łzy wypłakane z tęsknoty i zakochane marzenia pośród
bezgwiezdnej nocy wspomnienia które zadają okropny ból...
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Czemuż tak rychło, Panie zabrałeś jego ze świata? Czemuż tak prędko
znikneły jego lata. Westchnijmy z głębi serca do Boga naszego. Aby jego
przyjąć raczył do królestwa swego.
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Być dziś przy Tobie to bliskich tylko marzenia...Zostaje nadzieja i
wspomnienia ... Puste pytania... czemu tak się stało - brak odpowiedzi-czy tak
być musiało...Światełko i modlitwa [[*]]
Zgłoś SPAM
rodzice
.*.♥. SYNECZKU KOCHANY .♥.*.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście tak daleko, nie widzimy Was choć pragniemy ujrzeć..spada łza,
jedna, druga, dusze ogarnia pustka i smutek..nasze serca i myśli są przy Was
Kochani
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.