Utulone snem wieczystym spoczywają tu w ciszy serca z serc wyrwane, w których
na zawsze ból zostanie...światełko pamięci(*)
Zgłoś SPAM
mama Karolinki -babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
"Gdy jest pamięć,słów nie potrzeba" -przytulić Was Marzenie
..!:"(
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdzie szukać chwil krótkich jak wiersz pisanych przez łzy, zbędne lamenty,
lecz duszy nie powstrzymamy, nikłe to życie, myśli nasze uniosą Wasze
życie, w sercach pamięć rany nacina...
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Przemka Jakubczyka
[*] [*] [*]
Zgłoś SPAM
rodzice
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
❤❍❤_ Niedzielne światełko z modlitwą dla Michałka..._❤❍❤_
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"W sercach Was nosimy,każdą chwilę,każdy dzień...i taką mamy
nadzieję, choć wieczności dzieli nas czas,że spotkamy jeszcze Was"
Zostawiam modlitwę a światło niech świeci. [[▄)(#)(▄]
Zgłoś SPAM
❤mama Marvinka❤
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Piotra Potoczny
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Gdy odchodzą Ci których kochamy,samotność,bezsilność,ból przepełnia
nasze serca ale żyjmy dalej,najlepiej jak potrafimy DLA TYCH KTÓRZY ODESZLI..
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Michałku, Twoje ciało śpi pod białym śniegiem,Twoja dusza jaśnieje w
niebie
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.