Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Michał Ruta


* 04.12.1990

 

+ 07.04.2009

Miejsce pochówku: Józefów

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (78)
Licznik odwiedzin strony
502781
Zapalone ponad rok temu
rodzice
KOCHAMY - TĘSKNIMY - WSPOMINAMY.•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•. Światełko Pamięci Synku kochany.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
☘️ ☘️ ☘️ Dzieli nas tylko czas ... ☘️ ☘️ ☘️ ❤️ Światełko Pamięci zapalam dla Ciebie ❤️ Michasiu
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
radosci Nieba ze swi.etymi zyczę Tobie Michałku
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
♥️♥️Michałku...
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❄️♨️❄️❤️Widzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy i nawet Ci się tu wracać nie marzy bo Twój nowy świat jest tak daleki.Niech Cię Pan Bóg swoją miłością otoczy na wieki.❤️❄️♨️❄️❤️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Panie w Niebiosach, z zielonej, kwiecistej polany, wołamy do Ciebie - pamiętaj o Aniołkach Naszych - my w sercach na zawsze Ich mamy....
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
" (¯` ╬ ´¯) ❤️ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI NIECH CI WIECZNIE PŁONIE NIECH DO NIEBA SIĘGA JEGO PŁOMIEŃ ❤️ (¯` ╬ ´¯)"
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
❤️ Z myślą o Tych, Którzy odeszli na zawsze... Zostawiam Światełko Pamięci ❤️ dla Michasia
Zgłoś SPAM
rodzice
;Na zawsze w naszych sercach i pamięci; - [❤] - Światełko Pamięci dla Ciebie Synku.
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Michałku, jak to trudno wytłumaczyć że się kogoś nie zobaczy
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
łącza nas serca, mysli, wspomnienia, spoiczywaj w pokoju wiecznym Michałku
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❄️❤️♨️❤️❄️ Ciesz się w niebiosach zacnym gronem, Tam równo wszystkich chcą doceniać.Choć życie śmiercią zakończone,To nie oznacza zapomnienia.Zostawiam codzienną modlitwę.❄️❤️♨️❤️❄️
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Trudno to zrozumieć, czarna rozpacz miota Spokój już odpłynął, została tęsknota Jak ochłonąć z bólu, gdy jak ogień pali Czy kiedyś przygaśnie... trochę się oddali? இڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣ இڿڰۣ
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Chłód nas przenika, osłabia naszą wiarę, więc otulamy się ciepłem wspomnień, smutna nasza droga kiedyś się skończy, musimy trwać...aż do spotkania Kochani..
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   150   151   152   ...   2935   2936    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Ola Wasążnik
25.03.2010