Mówiłam o Tobie rozstaniu - Milczało ,Mówiłam o Tobie cierpieniu - Bolało
, Mówiłam o Tobie wszystkim Rozumieli . Mówiłam że CIĘ KOCHAM Wiedzieli.
Światełko naszej PAMIĘCI ((**)) ((**))
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Smutno mija czas, bo nie ma Was wśród nas, nastał czas żalu i smutnej
goryczy... Boże czy słyszysz?
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Wspomnienia płynące z głębi serca, zapisane do końca życia, to
najcenniejsze co nam pozostaje...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Za uśmiechem, za dotykiem, za wzrokiem,za biciem serca, za Wami....tęsknimy
tak bardzo.....Modlitwa i Światełko Pamięci - Żyj Życiem Wiecznym (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Tam na dnie serca miłość została Szczera ,najlepsza, która wciąż żyje
Choć biegiem czasu już utulona Ciągle tak wiele tęsknoty kryje.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
W tęsknocie jest siła, która każe szukać - tego, co pragnie serce i tego,
co pragnie dusza.
Serca nasze nieutulone w żalu nigdy tęsknić nie przestaną, nigdy nie pojmą
dlaczego tak się stało, krwawić będą aż kres naszej drogi
nadejdzie...Ukochani
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Choć życie tak rani żyję by żyć i się uśmiechać... choć w sercu ból i
tęsknota żyję i tak pozostanie..już na zawsze .
Zgłoś SPAM
Mama Pawła Niemczyka
Zawsze pamiętam.Światełko pamięci
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Niech Was Kochani jasną nadzieją myśli nasze ogrzeją...tylko bezradne ręce
nie mogą uczynić nic więcej....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.