Mimo, że każda chwila radości trwa niezmiernie krótko, a później znika,
zawsze jednak zostawia za sobą trwałą nadzieję i jeszcze trwalsze
wspomnienie (*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Boże, Miłosierny Panie,daj tej duszy miejsce w niebie, błogosławiony pokój
i jasność Twojego światła....❤️ ☆ ❤️ .......JESTEŚ W MODLITWIE I
W SERCU....... ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Popielcowe światełko pamięci...Twojej pamięci MICHAŁKU...[*]...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)PO BRAKU
INTERNETU(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)JESTEŚMY Z
WAMI(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)DZIĘKUJEMY ZA
ZNICZE(▒┗☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽
Otwieramy oczy..budzimy się ze snu..pierwsza myśl..NIE MA WAS TU!!! znów
ból..łzy i cierpienie..choć wiemy, że tego już nie zmienimy...Śpijcie
spokojnie Aniołki Ukochane
Zgłoś SPAM
rodzice
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
❤mama Marvinka❤
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Tysiące światełek do Nieba,bo teraz tylko tego Ci potrzeba..Śpij
spokojnie,myślami i sercem jesteśmy przy Tobie... [[*]]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Tysiące światełek do Nieba,bo teraz tylko tego Ci potrzeba..Śpij
spokojnie,myślami i sercem jesteśmy przy Tobie... [[*]]
Zgłoś SPAM
mama Radka Szczypińskiego
Światełko pamięci dla Ciebie, Michałku...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
•*ღ♥ღ*•. ŚWIATEŁKO PAMIĘCI¸.•*ღ♥ღ*•
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Jest takie miejsce w sercu,którego nie zburzy żadna zamieć...takie miejsce
szczególne... miłość,wspomnienie i wieczna pamięć...Światełko naszej
pamięci ((**)) ((**))
Zgłoś SPAM
mama Piotra Potoczny
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Brak słów, by opisać ból. Brak sił, by go wykrzyczeć. Pozostaje
wspomnienie... [*][*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.