Smutne dobranoc, po smutnej niedzieli, w tym naszym smutnym życiu...
Zgłoś SPAM
rodzice
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W każdy zmierzch i noc czekamy może przyjdziecie do nas,może zjawicie
się...a jeśli nie...to powiemy Wam,że ciągle myślę o Was i tęsknimy tak
bardzo...smutne jest serce,gdy tęskni bez końca
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Trudno jest żyć w nieszczęściu Kiedy płacze się i szlocha, Lecz jeszcze
trudniej, Jest żyć bez kogoś, Kogo się kocha[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Kto przeżył swój ból,
zrozumie ból cudzy.
Zostawiam wspomnienie
i zapalam światełko....Michałku kochany
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
இڿڰۣ ░░NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO░░ڿڰۣஇ___❤ڿڰۣ___ Z
MODLITWĄ ___❤ڿڰۣ
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Piotra Potoczny
Zgłoś SPAM
BRAT , RODZICE I DZIADKOWIE PIOTRKA PIETRZAK
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Modlitwa i tysiące światełek do nieba
(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Za uśmiechem, za dotykiem, za wzrokiem,za biciem serca, za Wami....tęsknimy
tak bardzo.....Modlitwa i Światełko Pamięci
Gdzie Ty. Czy złączą się serca gdzieś w świecie zagubione. Każde w innej
stronie. Serce się żali z tęsknoty usycha, Że Ciebie nie ma,że jesteś
gdzieś w niebie.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Samotność,smutek,żal,pustka dzień po dniu coraz bardziej Was
brakuje...Waszych uśmiechów,żartów,Waszej obecności przy
stole...Światełko od wszystkich, którzy tęsknią...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Pamiętajmy o tych którzy odeszli....Światełko mej pamięci zapalam i z
modlitwą... [[*]]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.