Tyle miłości jest w naszych sercach do Was Kochani,a droga życia,odkąd Was
nie ma,tak bardzo kręta się stała....♥..SYNECZKU KOCHANY..♥..
Zgłoś SPAM
mama ŁUKASZA
Michałku kochany ...dzień po dniu coraz bardziej Was brakuje...Waszych
uśmiechów,żartów,Waszej obecności przy stole...Światełko od wszystkich,
którzy tęsknią..
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
((❤️))
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Tęsknota...nie wypowiedziane słowa...
Łzy płyną nieustannie...
zniszczone marzenia.
Smutek...``
❤ ★ ❤
Odpoczywaj, a pamięć o Tobie
niech będzie zawsze żywa.
Zgłoś SPAM
BRAT , RODZICE I DZIADKOWIE PIOTRKA PIETRZAK
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Modlitwa i promyczki pamięci na dziś [[*]] [[*]] [[*]]
Życie szybko przemija..Czas się nie zatrzymuje..Pamięć pozostaje..Serce
ciągle czuje..Wspomnienie, choć bolesne. Zapomnieć nie pozwala..Uczucie nie
wygasa...Pozostaje nam wiara
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
... Piątkowe światełko pamięci dla Ciebie MICHAŁKU ...[*]... TWOJEJ
PAMIĘCI ...
W sercach Jesteście, każda chwila, każdy dzień...nie ma minuty byśmy
tęsknić przestali, tak bardzo brakuje nam Was...i nie wiemy jak długa nasza
droga do Aniołków Naszych
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.