Smutny jest świat,gdy odchodzi bliskie sercu życie...wspólne
dni,marzenia...potem tego już nie ma...pozostają tylko wspomnienia.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Deszczu krople na oknie,jak łzy na mojej twarzy,a ja ciągle nie umię o Tobie
Synu przestać marzyć…patrzę na deszcz i ludzi i tak bardzo bym chciała
Cię ze snu obudzić
,,Kiedyś wszystko było słońcem i radością Tak soczystą jak wiosenna
zieleń drzewa Życie było jak łuk tęczy kolorowe! Dziś wspomnienia tamtej
tęczy deszcz zalewa.."
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Dzień Dobry Michałku!
Zgłoś SPAM
BRAT , RODZICE I DZIADKOWIE PIOTRKA PIETRZAK
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
W dolinie Twych marzeń gdzie zawsze jest wiosna.
Nie ma cierpienia i bolesnych rozstań.
Na drzewach wciąż kwitną pąki miłości.
Tam zawsze jest radość tam brak jest zazdrości.
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
____ANIOŁECZKU______
tesknota
w sercu zostawia znak
a ból i rozpacz
to jest jej wlaśnie smak
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Pokój Ci wieczny w cichej krainie,Gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie
płynie,Gdzie słyszysz Boga głos serdeczny Pokój Ci wieczny” [[*]]
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
O Was ciągle marzymy... smutek mamy na twarzy, na spotkanie czekamy, bo tak
bardzo Was kochamy...w oczach mamy łzy i ciągle tęsknimy, tęsknimy Kochani
Zgłoś SPAM
❤mama Marvinka❤
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Czas rozstania trudne chwile. Serce płacze ,dusza łka. Gwiazdy mówią
dowidzenia. Płyną łzy i cisza gra. Światełko naszej pamięci ((**)) ((**))
Zgłoś SPAM
mama ANI O
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Szczęścia naszego Byliście przyczyną, wspaniali, dobrzy....odeszliście i
raj nasz nagle zaginął i w piekle życia zostaliśmy sami...samotność,
smutek i żal boli..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.