Osiem lata Michałku kochany...osiem okrutnych lat...światełko zapalam i
pamiętam...to tak mało..Twoich Rodziców i Bliskich przytulam dzisiaj smutno
do mego płaczącego serca..
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
Smutne rocznicowe światełko Ci zapalam Michałku kochany a Twoich rodziców
mocno przytulam .Jutro do Ciebie przyjdę .
Zgłoś SPAM
mama Piotra Potoczny
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nie płaczcie za moją nieobecnością,czujcie się blisko mnie i mówcie do
mnie jeszcze.Będę was kochał z Nieba,jak kochałem na ziemi”...
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
♥ •✿•♥
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk z rodziną
Michałku, nasza pamięć i modlitwa w kolejną rocznicę Twojego odejścia do
lepszego świata... śpij spokojnie...
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
"Tych,których miłość sięga poza ten świat,nic nie może
rozłączyć.." Smutno Michałku, Twoje życie,tak szybko
zgasło..Rocznicowy znicz zapalam z modlitwą..wieczny odpoczynek daj Jego
duszy, Panie..[[♥]]
Michałku brak słów, modlitwa i światełko pamięci dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Dobranoc Michałku!
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
•❤¸¸
Aniołku kochany..
Zostawiam szept modlitwy i swoją pamięć …
•❤¸¸
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Mieliście tu być, ale jednak Was zabrakło, Mieliście tu być, ale zgasło
Wasze światło, Mieliście tu być, tworzyć, czuć, przeżywać...ciężko bez
Was żyć Kochani...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.