Odszedłeś SYNKU KOCHANY. Dlaczego śmierci okrutna. Zabrałaś mi szczęście.
Dlaczego z tą swoją podróżą musiałaś trafić w to miejsce. Dlaczego to
Jemu wieko zamknęłaś. Choć chciał żyć jeszcze.
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
❤mama Marvinka❤
Zgłoś SPAM
mama Piotra Potoczny
swiatelka pamieci do samego nieba dla ciebie Aniolku.Ps.dziekuje za pamiec o
moim synu Piotrze i za slowa otuchy.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdyby nie było życia po śmierci,człowiek byłby oszukany...mamy
nadzieję,że Nasi Bliscy są tam szczęśliwi,tylko takie myśli pozwalają
żyć i myśleć o spotkaniu z nimi....
Gdy miało się ziemię całą i szczęście które się nie trafia A pozostała
tylko fotografia To jest mało naprawdę bardzo mało Michalku . DZIĘKUJĘ ZA
ŚWIATEŁKO URODZINOWE DLA ŁUKASZA i za lampeczkę .
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ DLA CIEBIE MICHAŁKU...[[*]]
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Tak wiele by się chciało powiedzieć, tyle myśli które krążą po głowie
zlepiających się w ogromną pustkę ciężką do zniesienia..(*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
...ŚWIATEŁKO PAMIĘCI DLA CIEBIE MICHAŁKU...
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
*Patrzę na płomień tlący się w zniczu*
*Smutek i żal się we mnie budzi*
*Spoglądam w niebo i zadaję pytanie*
*Dlaczego Boże...
Dla Ciebie kochany Michałku ..
Zgłoś SPAM
Hanna T.
°*•✿•*°*•✿•*° NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO POSYŁAM DO NIEBA
°*•✿•*°*•✿•*°
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.