Spoczywaj w pokoju, a pamięć o Tobie niech zawsze będzie żywa...
Pamięć i światełko dla Ciebie Synku.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Dla Michałka ♥️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️ ❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ ♨️
Lecz oni ciągle przecież żywi. Nadal wytrwale są wśród nas. Ich dusze przy
nas pozostały. Tylko ich ciała zabrał czas.♨️
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ ♨️
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 29.06.2025
Mama Krzysia Rzepeckiego
Szepczą wiatry wspomnienia o Was...jeszcze powietrze przesycone drżeniem,
postacie Wasze nie blakną, miłością w sercach wyryte....
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
† ◥◣❤️◢◤ † ........❤️ ❤️ ŚWIATEŁKO KU TWOJEJ
PAMIĘCI..... Ogromnie boli myśl o chwili, w której nie będzie już
następnych dni. ♥️✨♥️
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Odeszli w Ciszę, gdzie wiecznie trwają...
❤️... Nam pozostało pamiętać...❤️
Światełko na ostatnią czerwcową niedzielę ☀️ Michasiu
Zgłoś SPAM
rodzice
..dłoniom daleko - sercu zawsze blisko...
Światełko Pamięci dla Ciebie Syneczku.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
26 czerwca św.Piotra i Pawła, niech oni wstawiają się za nami i za Michałka
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️ Tak jak dawniej świeci słońce, Tak jak dawniej wieje
wiatr, Wszystko zdaje się jak dawniej, Tylko Ciebie Janku bardzo brak.Zostawiam
codzienną modlitwę, ..❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Michałku ♨️♥️♨️
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 28.06.2025
Mama Krzysia Rzepeckiego
Miłość w sercu mnie pali, przecież mam w sobie jej tyle, pragnienie bardzo
gorące, marzy, że głos Twój usłyszę i wtedy powróci słońce, proszę
więc, przerwij tę ciszę....
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
Nasza żałoba trwać będzie aż do momentu spotkania się z WAMI...
❤️⭐❤️ ….ڿڰۣڿ(¨` •❤️•´¨)ڿڰۣڿ ... ❤️⭐❤️
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI NIECH CI WIECZNIE PŁONIE❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
rodzice
- ♨❤️♨ - Nasza pamięć i światełko dla Ciebie Synku kochany.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 27.06.2025
Mama Krzysia Rzepeckiego
Wszystkie myśli i wspomnienia o Was Kochani w pamiętniku serca są zapisane na
zawsze....pozostało czekanie
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
"...-:¦:- ...-:¦:- ...-:¦:- ...❤️ PAMIĘCI TYM KTÓRZY ODESZLI, ALE
NA ZAWSZE POZOSTANĄ W NASZEJ PAMIĘCI ❤️ ...-:¦:- ...-:¦:-
...-:¦:-"
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wiśniewskiego
świat sie zmienia ale pamiec i miłośc, pozostale ta sama lub silniejsza
Michałku
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.