,, CZŁOWIEK UMIERA ZNOWU ZA SZYBKO! CZŁOWIEK UMIERA...RAZEM Z ZNIM WSZYSTKO...
TYLKO WSPOMNIENIA PO NIM POZOSTAJĄ, KTÓRE WCIĄŻ MGLISTE Z CZASEM SIĘ
STAJĄ,KTÓRYCH ZA WIELE, JEDNAK ZA MAŁO..."
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
WRAZ Z MODLITWĄ DLA
CIEBIE MICHAŁKU
NIECH ZAWSZE SIĘ PALI
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
mama Marvinka
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
"Spieszmy się kochać ... ludzi tak szybko odchodzą"- Wasze lampki
zgasły, ale ich blask na zawsze pozostanie w naszych sercach ...
Zgłoś SPAM
rodzice
Tęsknoty nigdy się nie wyzbędziemy ,powraca co dzień z chwilą
przebudzenia,a kończy przed zaśnięciem - i tak będzie do końca naszych
dni...♥. SYNECZKU KOCHANY .♥.
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
Są serca w których pozostaniecie na zawsze...światełka pamięci wraz z
modlitwą...Michałku
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Nadzieja wciąż nas wspiera, a serce naszym drogowskazem..Chociaż życie nie
szczędzi burz, a tęsknota doskwiera..Idziemy, niosąc życia krzyż...Do Was,
Aniołki nasze kochane...❤
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Michałku
♥
Tylko cisza, smutek i pustka nas otaczają.
.~♥ ~ ♥ ~
Na zawsze
w moim sercu
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
NIEGASNĄCE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA ...[*]....
Zgłoś SPAM
Żona M . Szostek córka F . Kasprzyk
Tobie za wcześnie zatrzymał się czas...W sercach na zawsze zostałeś wśród
nas.Kochamy , pamiętamy ,tęsknimy...
...(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)(♥)...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.