Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Michał Ruta


* 04.12.1990

 

+ 07.04.2009

Miejsce pochówku: Józefów

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (78)
Licznik odwiedzin strony
502532
Zapalone ponad rok temu
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
rodzice
Zgłoś SPAM
mama Marvinka
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
NADZIEJA to czas bez pożegnań. Światełko pamięci na niedzielę kochany Michałku.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tego cierpienia czas nie ukoi, pustki nikt i nic nie zapełni, rozpaczy nie zmniejszy .. Odeszliście..została bezradność, smutna codzienność bez celu i czekanie,by kiedyś znów być razem..
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Być nie znaczy żyć.. Być to pozostawić coś w sercach... pamięci, wspomnieniach... Światełko pamięci
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Żaden żal nie jest skończony bez Ciebie..Michałku i nigdy już nie będzie..Żadna tęsknota nie spełniona..._♥_ PAMIĘTAM_♥_NA ZAWSZE_♥_...
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)♡
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
Żona M . Szostek córka F . Kasprzyk
Pomiędzy nami wciąż mieszkają Ci ,o których pamięć tak troskliwie dbamy...Niech moja modlitwa otula Cię każdego dnia,jaśniutkie Światełko Pamięci....★.¸.★.¸.★.[*].[*]¸[*]¸.★.¸.★.¸.★
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Byliście dla nas słońcem na niebie,światłem księżyca w nocy,sercem,które biło dla nas i radością na tym świecie....a teraz jak mamy żyć bez Was???
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY «•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Niedzielne światełko pamięci [*] Dziękuję za nieustającą pamięć o Karolu. Zwłaszcza w tych trudnych dniach.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Tu Ciebie nie ma, lecz jesteś przecież. I pozostaniesz w jasnym Świecie. Bo jest coś co mrokom się opiera. Jest Pamięć a ona nie umiera.
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Dni nasze są takie szare, straciły blask...w oczach błyszczą łzy...serce ucichło...ogień zgasł...kochamy Was i tęsknimy ciągle tak samo
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
Michałku ...Każdy dzień bez Ciebie jest cierpieniem, każda noc bólem, godzina wiecznością.
Zgłoś SPAM
rodzice
...Im dłużej Was nie ma,tym większy ból i tęsknota... - Światełko i modlitwa dla Ciebie MICHAŁKU KOCHANY..(♥)..tak bardzo nam Ciebie brakuje....
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1427   1428   1429   ...   2935   2936    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Ola Wasążnik
25.03.2010