♥»______$____❄️ ♥»_____☀__♥♥__❄️
♥»______❄️_♥♥_☀____ ♥»________♥♥______ ♥»_____ŚWIATEŁKO
I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY___ ♥»_____❄️_______☀___
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Siódmy okrutny...pamiętam Michału kochany...
Zgłoś SPAM
rodzice
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
Wieczorne światełko dla Ciebie Michałku ..
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Zostaje pamięć, przetrwają wspomnienia i moment w życiu, który wszystko
pozmieniał... światełko pamięci Michałku Kochany...
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
W zadumie i modlitwie..."A przecież nie cały umieram...To co we mnie
niezniszczalne - trwa" i trwać będzie dzięki pamięci...Twojej pamięci
MICHAŁKU...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
,, Najbardziej boli to, że idziemy w te same miejsca bez tych samych
ludzi..."
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Serce Jezusa, nieskończonego majestatu, zmiłuj się nad nami i naszymi
kochanymi utraconymi
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Wskaż nam właściwą drogę Panie, abyśmy kiedyś wszyscy mogli cieszyć się
radością nieba z naszymi ukochanymi zmarłymi. Jaśniutkie światełko
pamięci Michałku [*]
Zgłoś SPAM
♥ mama Marvinka ♥
Ten którego opłakujemy, nie jest nieobecny, lecz tylko niewidoczny. Jego oczy
promieniejące chwałą odbijają się w naszych oczach pełnych łez. …
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•✿• ▬ •✿• ▬ ♥•▬ •✿•▬ •✿• To co mamy w
rękach jest chwilą,to co mamy w sercu zostaje na wieki.•✿• ▬ •✿•
▬ ♥•▬ •✿•▬ •✿• Światełko i modlitwę zostawiamy
•✿• ▬ •✿• ▬ ♥•▬ •✿•▬ •✿•
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Namaluję dla Ciebie białą łódkę. Popłyniemy nią daleko. Pożegnamy się
ze smutkiem. I będziemy podziwiali. Te niebiańskie krajobraze. I będziemy
się cieszyli. Że jesteśmy wszyscy razem.
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
()*()
Zgłoś SPAM
rodzice
*♥* NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH *♥* - SYNECZKU
KOCHANY...♥♥♥♥♥♥♥♥..
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Podaruję dziś Ci różę o kolorze nieba, która w sobie blask księżyca
skrywa, wśród gwiazd promienieje,trzeba mieć nadzieję,że ten smutek w
głębi duszy w blask pereł przemieni...do spotkania Kochani
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.