Bez Ciebie świat to szara jesień. A każda pora dnia nam smutek niesie. Bez
Ciebie świat nie ma uroku. Gdy w sercu burza trwa i znika spokój. Bez Ciebie
świat wieczna tęsknota. Do dawnych lat.
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
rodzice
JESTEŚ W KAŻDEJ MINUCIE NASZEGO ŻYCIA - NA ZAWSZE.....♥..SYNECZKU
KOCHANY..♥..
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Niech Wasze Dusze zaznają spokoju ... Bądźcie tam szczęśliwi, prześlijcie
ciepły promyczek do naszych serc Kochani...
Zgłoś SPAM
Żona M . Szostek córka F . Kasprzyk
Zawsze gdzieś czeka na nas ktoś,Ty czekasz w wieczności na spotkanie z
nami.Niech pamięć będzie zawsze żywa o Tobie.Zostawiam modlitwę - zapalam
znicz. ...✬... Pokój Twojej duszy !!!!
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyk
(*)
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Pamiętam Michałku
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
থৣৡৣথ◠◡♥♥◠◡♥♥◠◡থৣৡৣথথৣৡৣথ◠◡♥♥◠
Nie placz, juz Mamo, zostalas wybrana, Na Matkę Aniola, przez Naszego Pana. On
wie,co robi, choc teraz to boli, Większego,niz mozesz, krzyża nieść nie
pozwoli.” থৣৡৣথ◠◡
Zgłoś SPAM
♥ mama Marvinka ♥
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ PROSIMY O PAMIĘĆ
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️WYJEŻDŻAMY NA KLIKA DNI
☀️ะ̭̌«̭☘️»
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
"Bywają w życiu chwile,
których ból daje się zmierzyć
dopiero po jego przeżyciu,
wówczas dziwi nas,
iż zdołaliśmy go znieść.."
Zgłoś SPAM
Donata
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice
Pokój Ci wieczny w cichej krainie..
Gdzie ból nie sięga,gdzie łza nie płynie..
Gdzie słyszysz Boga głos serdeczny....Pokój Ci wieczny....
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA ..♥..SYNECZKU KOCHANY..♥..
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
*❤* Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nadzieja zgasła....tak chcielibyśmy lecz nie możemy nic zmienić....bezradni,
smutni, żli...oddalibyśmy wszystko Byście wrócili Kochani
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
Dobranoc Michałku kochany
Zgłoś SPAM
RODZICE BRAT DZIADKOWIE PIOTRKA PIETRZAK
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Zgłoś SPAM
Żona M . Szostek córka F . Kasprzyk
Nie żyjemy , aby umierać - ale umieramy ,aby żyć wiecznie ....Ty nadal
żyjesz ...... Bo pamięć jest wieczna.Najjaśniejsze światełka do nieba wraz
z modlitwą ...[*]...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.