❤️♨️♨♨️ Ze ściśniętym z bólu sercem budzimy się i zasypiamy,
tęskniąc za Wami, w każdej sekundzie całą zrozpaczoną duszą, bez
ukojenia, bez pocieszenia,czekamy i tęsknimy .♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Niech płonie dla Was ten płomień, który niesie cień pamięci wszystkich, co
noszą Was w swoich sercach i myślach...dla Was Kochani...
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka ♨️♨️♨️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Pory roku się zmieniają - ale tęsknota i wspomnienia pozostają takie same...
Michasiu ☀️ Światełko Pamięci na ostatni lipcowy piątek ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
"...-:¦:- ...-:¦:- ...-:¦:- ...❤️ ŚWIATEŁKO DLA TYCH KTÓRZY
ODESZLI, ALE NA ZAWSZE POZOSTANĄ W NASZEJ PAMIĘCI ❤️ ...-:¦:- ...-:¦:-
...-:¦:-" ...Odpoczywaj w spokoju Michałku...
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
wszystkie gwiazdki na Niebie nich Ci oświecaja wieczność Michałku
Zgłoś SPAM
rodzice
(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Synku
kochany.
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨️Największym skarbem człowieka jest Jego pamięć. Przechowujemy w niej
urocze chwile, najdroższe serca,najcenniesze słowa, gesty,czyjeś oczy,
czyjeś łzy. Były naszego życia ozdobą.♨️
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Serca Wasze między kwiatami lekko płyną by za jakiś czas na łące
najpiękniejszej móc się spotkać, wtedy wszyscy zapomnimy o tęsknocie....
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
【☾●✽●☽】 ŚWIATEŁKO PAMIĘCI 【☾●✽●☽】..... Są
wspomnienia, które nigdy nie odejdą. Są rany, które się nigdy nie
zabliźnią. Są ślady łez, które nigdy nie wyschną.
Zgłoś SPAM
rodzice Krzysia Bernat
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
rodzice
;Na zawsze w naszych sercach i pamięci; -
[❤] - Światełko Pamięci dla Ciebie Syneczku.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜ♨❤️⭐Oczy przestają patrzeć. Serce
przestaje bić.A dusza i pamięć wciąż będą żyć.Niech blask tej świecy
rozświetla Ci drogę.A jej ciepło ogrzewa Twoją
duszę.Michałku❤️⭐❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜ♨❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Myślę, że dobrze Ci u Pana Myślę, że Matka Cię pilnuje Że dziadek,
babcia jest przy Tobie. Że cudnie Ci się tam wędruje. Wierzę, że jesteś
tam wesoły że robisz dużo fajnych rzeczy, że się nie nudzisz♨
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.