Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Michał Ruta


* 04.12.1990

 

+ 07.04.2009

Miejsce pochówku: Józefów

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (78)
Licznik odwiedzin strony
504154
Zapalone dnia 01.06.2026
mama Marcina Domańskiego
DZIEŃ DZIECKA "Śmierć Dziecka jest jak zniknięcie gwiazdy, która raz na zawsze zmienia nocne niebo" I zmienia nas-matkę, ojca, już na zawsze. Światełko do Nieba Aniołku w dniu Twojego święta ☀️❤️
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marty
Światełko pamięci Michałku na Dzień Dziecka.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️❤️☘️❄☘️❤️♨️❤️ Tak cicho spada kartka dnia,tak cicho z oczu płynie łza,tak cicho słońce w górze lśni w błękicie,tak cicho płyną wszystkie dni bez Ciebie. Pamiętam.❤️♨️❤️☘️❄☘️❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
Zapalone w maju
Mama Roberta i Wiesia
♨️••♨️ Ciszą cmentarną ukołysani, z dala od życia i znoju, dobiwszy wreszcie do cichej przystani, odpoczywają w pokoju.. ♨️••♨️ ⭐... Światełko Pamięci dla Ciebie Michałku
Zgłoś SPAM
rodzice Krzysia Bernat
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
gdy ziemski trud juz odszedł w cień i nadsedł nowy wieczny dzien, dusz w spokoju sobie sni, niech radośc Nieba zawsze brzmi
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych... Michałku, światełko na koniec maja... Pamiętam
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Ostatnie majowe światełko Michałku...dla Ciebie
Zgłoś SPAM
rodzice
Cudowny czas,gdy byliście rozprysnął się na miliony wspomnień - tęsknimy,a ból osamotnienia wciąż narasta, coraz mocniej raniąc serce...Twojej pamięci Synku.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Ostatni dzień maja a jutro Dzień Dziecka smutny bez Ciebie Aniołku.Jak boli serce matki, nie tak powinno być.Wysyłam światełka i modlitwy jak bukiety róż ,ciesz się radością nieba.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐♣⭐❤️ ŚWIATELKA NA NIEDZIELĘ ❤️ Uczmy się kochać bliskich. Bo może nie być ich jutro. Kochajmy wszystkich. Bo człowiek żyje czasem tak krótko,Zostawiam modlitwę.Michałku❤️⭐♣⭐❤️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tam gdzie nadzieja kwitnie, a szczęście ma zapach róż, po drugiej stronie tęczy spotkamy się znów, pośród rajskich połonin, gdzie nie ma bólu i łez, spleciemy dłonie, przed siebie będziemy biec...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️ ❀❤❀ ❤️ ..... Najpiękniejsze chwile zostają zapisane w naszym sercu... Będą tam żyć - dopóki ono będzie bić............. Światełko Pamięci i modlitwę zostawiam
Zgłoś SPAM
rodzice
Jeśli nie można być razem każdego dnia..... zawsze można ze wspomnień przywołać każdą z ukochanych chwil...Światełko Pamięci dla Ciebie Synku.
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   10   11   12   ...   2937   2938    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Ola Wasążnik
25.03.2010