DZIEŃ DZIECKA
"Śmierć Dziecka jest jak zniknięcie gwiazdy, która raz na zawsze
zmienia nocne niebo"
I zmienia nas-matkę, ojca, już na zawsze. Światełko do Nieba Aniołku w dniu
Twojego święta ☀️❤️
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marty
Światełko pamięci Michałku na Dzień Dziecka.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️❤️☘️❄☘️❤️♨️❤️ Tak cicho spada kartka
dnia,tak cicho z oczu płynie łza,tak cicho słońce w górze lśni w
błękicie,tak cicho płyną wszystkie dni bez Ciebie.
Pamiętam.❤️♨️❤️☘️❄☘️❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
Zapalone w maju
Mama Roberta i Wiesia
♨️••♨️ Ciszą cmentarną ukołysani, z dala od życia i znoju,
dobiwszy wreszcie do cichej przystani, odpoczywają w pokoju..
♨️••♨️ ⭐... Światełko Pamięci dla Ciebie Michałku
Zgłoś SPAM
rodzice Krzysia Bernat
Zgłoś SPAM
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
gdy ziemski trud juz odszedł w cień i nadsedł nowy wieczny dzien, dusz w
spokoju sobie sni, niech radośc Nieba zawsze brzmi
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych... Michałku, światełko na koniec
maja... Pamiętam
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Ostatnie majowe światełko Michałku...dla Ciebie
Zgłoś SPAM
rodzice
Cudowny czas,gdy byliście rozprysnął się na miliony wspomnień - tęsknimy,a
ból osamotnienia wciąż narasta, coraz mocniej raniąc serce...Twojej pamięci
Synku.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Ostatni dzień maja a jutro Dzień Dziecka smutny bez Ciebie Aniołku.Jak boli
serce matki, nie tak powinno być.Wysyłam światełka i modlitwy jak bukiety
róż ,ciesz się radością nieba.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐♣⭐❤️ ŚWIATELKA NA NIEDZIELĘ ❤️ Uczmy się kochać
bliskich. Bo może nie być ich jutro. Kochajmy wszystkich. Bo człowiek żyje
czasem tak krótko,Zostawiam modlitwę.Michałku❤️⭐♣⭐❤️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Mama Krzysia Rzepeckiego
Tam gdzie nadzieja kwitnie, a szczęście ma zapach róż, po drugiej stronie
tęczy spotkamy się znów, pośród rajskich połonin, gdzie nie ma bólu i
łez, spleciemy dłonie, przed siebie będziemy biec...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
❤️ ❀❤❀ ❤️ .....
Najpiękniejsze chwile zostają zapisane w naszym sercu...
Będą tam żyć - dopóki ono będzie bić.............
Światełko Pamięci i modlitwę zostawiam
Zgłoś SPAM
rodzice
Jeśli nie można być razem
każdego dnia.....
zawsze można
ze wspomnień
przywołać każdą
z ukochanych chwil...Światełko Pamięci dla Ciebie Synku.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.