Wspomnienie i nadzieja, że kiedyś się spotkamy na jednej z nieba dróg
pozwala nam tu żyć... Sobotnio-Niedzielne Światełko i modlitwa dla
Ciebie...Odpoczywaj w pokoju.....
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
ŚMIERĆ PRZYCHODZI...NIE PYTAJĄC CZY MOŻE ? ZABIERA TYCH, KTÓRYCH TAK BARDZO
KOCHAMY ! A POTEM PUSTKA... I SERCE KRZYCZY !!! DLACZEGO BOŻE ??? ŚWIATEŁKO
PAMIĘCI I MODLITWA (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
(♥)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
Tak bardzo serce boli bo nie ma Was już z nami a my tutaj wszyscy żyjemy
wspomnieniami (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirka i R.Nalepka
(*) MICHAŁKOWI
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Płomyczek pamięci (*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Gdyby łzy mogły budzić zmarłych,
A miłość burzyć śmierci wrota
One by Cię z mogiły wydarły
Byś mógł wić dalej nić swego żywota.
Modlitwa i światełko Pamięci (*)(*)(*)
Spoczywaj w Pokoju (*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Jakuba Kuboszek
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Pamiętamy (**)(**)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Modlitwa i światełko Pamięci (*)(*)(*) Spoczywaj w Pokoju (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
Jest takie miejsce w Sercu,Gdzie myśli nikt nie słyszy Jest takie miejsce,w
Sercu,Gdzie mocno kocha się w ciszy Jest takie miejsce,którego Nie zburzy
żadna zamieć Takie miejsce miłość wspomnienie pam
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
PROMYCZKI DO NIEBA (*)(*)(*)(*)I MOJA CICHA MODLITWA
….BĄDZ SZCZĘŚLIWY U BOKU PANA....…
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Zabraliście ze sobą spokojne sny,nam,pozostały wspomnienia i łzy. Modlitwa
i światełko Pamięci (*)(*)(*)Spoczywaj w Pokoju (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Tak ogromnie i z całego serca dziękujemy za światełka i pamięć o Anetce.
Światełko i modlitwa dla Ciebie Aniołku za wszystkie dni naszej Tu
nieobecności.Śpijcie spokojnie dzieci ukochane....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.