Wspomnienie i nadzieja, że kiedyś się spotkamy na jednej z nieba dróg
pozwala nam tu żyć...Światełko i modlitwa dla Ciebie Michałku...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Z nadzieją w sercach czekamy, że kiedyś na pewno się spotkamy... Modlitwa i
światełko Pamięci (*)(*)(*) (*)(*)Pokój Twej Duszy(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
Nie umiera ten kto trwa w pamięci żywych
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
(♥)
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Wspomnienia o Tych co byli i tak boleśnie odeszli...nadal są w naszych
sercach,naszych snach,nadal Ich obecność czujemy...tylko Ich dotknąć nie
możemy.....Światełko i modlitwa dla Ciebie Michałku...
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirka i R.Nalepka
(*) MICHAŁKOWI
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Jest taki ból o którym lepiej nie mówić, bowiem najlepiej wyraża go
milczenie.
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Płomyczek pamięci (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Kochać człowieka to znaczy mówić:Ty nie umrzesz!"Ci,których kochamy,a
których zabrał nam los,żyją wiecznie,żyją w naszych sercach i w naszej
pamięci. Pamiętamy (*) Światełko i modlitwa dla Ciebie...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
MODLITWA I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ♥[*]♥[*]♥♥[*]♥[*]♥
(♥)(♥)Pokój Twej Duszy(♥)(♥)
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Pamiętam i zawsze pamiętać będę...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
Życzę Ci małych cudów codzienności,
które rozświetlą Twój niebiański świat.(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Światełko na niedzielę(**)(**)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Byliście,Jesteście i Będziecie - najukochańsi,najważniejsi,niezastąpieni i
jedyni - tak bardzo Was brak.....Śpij w spokoju MICHAŁKU.
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
(♥)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Tak trudno spojrzeć w oczy tym, którzy się śmieją,Gdy w sercu pustka,
smutek i żal... Tak trudno śmiać się razem z innymi...Gdy wiem, że Ciebie
już nie ma wśród nas...Tysiące światełek i modlitwa
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
To nie czas zagoi rany, nie łzy wypłakane, tylko spotkanie, tylko czas, w
którym się spotkamy...[*]
Modlitwa i Światełko Pamięci [*]
NIECH BÓG MA CIĘ W OPIECE [(**)]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
"...TU Ciebie nie ma,lecz JESTEŚ przecież… I pozostaniesz w jasnym
świecie, Jest coś co mrokom się opiera, Jest PAMIĘĆ.A ona NIE
UMIERA..."
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
"Gdzieś na szczycie góry ,wszyscy razem spotkamy się"....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.