Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Michałek Gałka


* 22.02.1998

 

+ 08.07.2011

Miejsce pochówku: Błaszki

,

woj. łódzkie

pokaż wszystkie
wpisy (64)
Licznik odwiedzin strony
115179
Zapalone ponad rok temu
Jola Szostek
Umrzeć,to zbyt mały powód, żeby przestać kochać... Światełko i modlitwa dla Ciebie. Odpoczywaj w Pokoju...... [*][*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Choć prawda jest taka Że dla Nich na zawsze Stanęły słoneczne zegary To ciągle są obok By w tym co robimy dodawać nam siły i wiary(*)
Zgłoś SPAM
HALINA
PŁOMYCZKI DO NIEBA...MICHAŁKU...(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
NIECH BLASK TEJ ŚWIECY ROZŚWIETLA CI DROGĘ A JEJ CIEPŁO OGRZEWA TWOJE SERCE. ZOSTAWIAM MODLITWĘ..... [*][*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Co dzień znicz cichutko płonie Lekkim wiatrem kołysany Obok kwiaty świeże Wiesz od kogo Aniołku ode mnie od twojej Mamy(*)
Zgłoś SPAM
Halina
Dla Ciebie Aniołku...[*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Nieustające swiatełko pamięci,niech ci świeci. Zapalam znicz,zostawiam modlitwę...... [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Pięknym motylom ucięto skrzydła,zanim wznieść się zdążyły do gwiazd.Światełko do nieba(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Wierzę , że Jesteś , że gdzieś tam istniejesz i , że rozumiesz dlaczego...(*) Modlitwa i światełko Pamięci[*][*][*]
Zgłoś SPAM
HALINA
PAMIĘĆ JAK PTAK LECI CIĄGLE DO CIEBIE...BĄDZ SZCZĘŚLIWY W NIEBIE, MY DOŁĄCZYMY DO CIEBIE...[*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Pamiętajmy nie tylko dziś pamiętajmy zawsze ... bo tak długo człowiek żyje jak długo o nim się pamięta ....Światełko i modlitwa dla Ciebie.....Odpoczywaj....
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
(**)(**)(**)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
JESTEŚ CISZĄ , KTÓRA ŚPI... JESTEŚ TĘSKNOTĄ OCZU WE ŁZACH... NA ZAWSZE POZOSTANIESZ W SERCACH BLISKICH... JESTEŚ CHOĆ JUŻ CIĘ TU NIE MA...[*][*][*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą. J. Twardowski
Zgłoś SPAM
HALINA
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Tam gdzie jest dużo światła, cienie są najgłębsze.Tam gdzie jest dużo miłości, tęsknota jest największa.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Ci co odeszli wciąż żyją w nas..... Modlitwa i światełko Pamięci [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Są takie łzy, które nigdy nie wypłynęły, Tylko tkwią w nas. Gdzieś w środku serce rozstrajają. Są tacy ludzie. Za których by się życie oddało. Dlaczego. Jedynie Serce wie.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   206   207   208   ...   346   347    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Danuta Pogorzelec
28.02.2012