Jesteś?Na długopisie ślad włos opowiada o genach Ciebie nie ma?A przecież
Twoje myśli unoszą się jak radar Ludzie mówią o tobie Więc żyjesz Moja
tęsknota splata się z tobą Czujemy Taj jak dawniej (*)
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
(##)(##)(##)
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Światełek tysiące niech lecą do nieba dla Ciebie ANIOŁKU kochany {*}{*}{*}
Zgłoś SPAM
Halina
ANIOŁKU...ŚWIATEŁKO PAMIĘCI...((*))
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Uwiędło jedno życie I w kraj odeszło cieni. Tyle się odmieniło, A świata
to nie zmieni.
Zgłoś SPAM
Mamusia
Żyłeś krótko ale dałeś wiele,
Odszedłeś ale żyjesz w naszych sercach Kochany Syneczku(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego nie jestem w
stanie zmienić. Daj mi siłę, bym zmienił to, co zmienić mogę. I daj mi
mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego."
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
...(*)...
DZIEKUJĘ ZA PAMIĘĆ O MOJEJ IZUNI W PIERWSZĄ ROCZNICĘ ODEJŚCIA...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
"Czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak
..Śpij w spokoju
Zgłoś SPAM
KATARZYNA WINNICKA
Michalku pamietamy,na zawsze w naszych sercach.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Każdy dzień bez Ciebie jest cierpieniem, Każda noc bólem,godzina
wiecznością. Wspomnienie jest pocieszeniem. Potem znowu przychodzi
tęsknota,ból,cierpienie.Światełko.Pamięć.Modlitwa(*)
Zgłoś SPAM
Halina
Tylko pamięć pozostała...(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zycie jest jak świeczka na wietrze ... wystarczy jeden podmuch i gaśnie....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nawet mnie nie pożegnałeś,
odszedłeś...
Moje serce poszło z tobą,
moja dusza, moje myśli,
radość, śmiech i spełnienie.
To wszystko poszło razem z Tobą,
Tylko ja nie mogłam IŚĆ...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zawsze będziemy za Wami tęsknić........(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Ci,którzy odchodzą znikają tylko z oczu......nigdy z serca ((*))Światełko i
modlitwe zostawiamy....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Czasem odchodzą nasze anioły
I nagle w miejscu staje czas
A z nimi cząstka nas odchodzi
I wielki smutek marszczy twarz
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.