Ciężko dalej iść przed siebie,ciężko przyjąć taki los.Więc,Ty Boże
przyjdź w potrzebie, Ty mi pomóż przyjąć cios...Modlitwa i światełko
Pamięci. Panie Boże Daj Aniołku Wieczny spoczynek [*][*][*]
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
Wystarczy nieobecność jednej bliskiej osoby, aby cały świat wydał się
wyludniony...
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Dotykam Cię czasem Słowami zamkniętymi w mojej głowie Tak lekko...
Dotykam Cię ciepłem Mojego serca Jego czystym dźwiękiem
Nieprzerwanym Na przekór fizycę Wierzę Że czujesz (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
..Nie przyszła tutaj ze mną wraz,pamięć ni myśl niczyja, Tylko tęsknota,co
duszę rwie,tęsknota,co zabija!.Światełko i modlitwę zostawiamy....
Zgłoś SPAM
Lusia
Śliczne światełko dla Michałka,śpij spokojnie...śpij...
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Po tamtej stronie chmur jest inny lepszy świat. Anioły utuliły Cię do
wiecznego snu, a Ty uśmiechasz się zza nieba kręgu, bo kiedyś gdy skończy
się świat, spotkamy się wśród jasnych nieba łąk
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Stół milczenia Siedzimy przy stole milczenia. Gasną nam gesty i twarze, tylko
oczy tlą się jeszcze. Łzy spadając układają się w słowa, które
chcielibyśmy usłyszeć. Edmund Borzemski
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Jesteś tam, gdzie nas wciąż jeszcze nie ma. Twego życia – tu został
poemat... W nas wyryte Twoje jest spojrzenie, gesty, czyny oraz głosu
brzmienie. Śpij słodko Michałku.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nadzieja to
Siła skrzydeł która potrafi
nieść nas poprzez mroki
we wszystkim odnajdzie
ziarenko radości
i nawet jeśli
trochę połamane
to zawsze fruną
w ramiona ufności
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Wiara, o Panie! W świętą miłość Twoją, Koi żal straszny tą błoga
Nadzieją, Że rozłączonych, na czas krótki może, Połączysz u siebie,
Wiekuisty Boże.
Zgłoś SPAM
Halina
ŚPIJ SŁODKO ANIOŁKU...((*))
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Aniołek przyleciał na chmurce do Ciebie, Bo nie chciał być dłużej samemu w
niebie. Przyleciał, by czuwać nad Twoim snem, I opiekować się Tobą W Nocy i
w Dzień. (*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Sobotnie światełko dla Ciebie Michałku.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
My ….
Źli, zrozpaczeni, nieobecni,
Ofiary bezradności,
Torturowani wspomnieniami,
Ranieni świadomością
Że Ciebie już tu nie ma
Uczymy się żyć od nowa
Bez Ciebie…
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Niech te światełka które świecimy Wam, zaprowadzą Was wprost do Nieba bram
nasze Ukochane Dzieci.
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
Czego pragnę pod choinkę..? Móc przytulic jeszcze raz, chociaż przez
chwilkę, tych których już nie ma...
(*)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Człowiek jest wspaniałą istotą
nie z powodu dóbr, które posiada,
ale jego czynów. Nie ważne jest to
co się ma, ale czym się dzieli z innymi."
- Jan Paweł II
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
"Śmierć boli nie tych, którzy odchodzą, lecz tych, co wśród żywych
pozostają.”
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.