`۰̮̑●̮̑۰ modlitwa i cieplutki promyczek;* niech leci prosto do Ciebie
``۰̮̑●̮̑۰`
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Pamięć o Was Aniołki...pamięć co nie więdnie jak kwiat, nie obsycha jak
łza, pamięć trwalsza niż kamień...jest też żal i smutek...i miłość do
Was...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
♥♥♥ Ci,którzy żyją nadzieją, ♥♥♥ widzą dalej.♥♥♥ Ci, co
żyją miłością, ♥♥♥ widzą głębiej. ♥♥♥Ci,co żyją wiarą,
♥♥♥ widzą wszystko w innym świetle ♥♥♥. Światełko i modlitwę
zostawiamy♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
(**).(**).(**).
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
Wolno mija dzień za dniem każda chwila jest mi snem jak marzenie bez słów,
by zobaczyć ANIOŁKU CIĘ znów ;( ♥
Zgłoś SPAM
mama Areczka
♥
Zgłoś SPAM
mama Mariusza K
Smutny jest dzień bez Ciebie I słońce nie świeci tak jasno Skrywają je
chmury na niebie A nocą gwiazdy gasną.Jak krople łez podobne są nasze dni,bo
nasze szczęście- śpi hen w niebie - snem wiecznym(*)
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Dla Ciebie Michałku....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Lusia
Choć życie przemija jak mrugnięcie powieki,pozostaje w nas miłość i
pamięć...światełko dla Michałka...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
„Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą.” ks. Jan Twardowski [*]
♥ [*] ŚWIATEŁKO PAMIĘCI NIECH PŁONIE* NIECH BLASK TYCH ŚWIEC ROZŚWIETLA
DROGĘ, TYM KTÓRYCH JUŻ NIE MA Z NAMI [*] ♥ [*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.