Tęsknota niczym ból lecz straszniejsza od niego, zadaje cierpienie, gdyż nie
pozwala sercu poczuć bliskości ukochanego serca....
Zgłoś SPAM
ewelina musioł
...tęsknota jest gorsza niż...śmierć...!
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Na każde o Was wspomnienie tak trudno ukoić cierpienie...odeszliście,
chociaż nie chcieliście...w sercach i myślach na zawsze ...Jesteście...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Jak promyk słonka zgasłeś,odszedłeś w cichą dal,nas w smutku zostawiłeś
,pozostał ból i żal....((***)) MODLITWA I ŚWIATEŁKO NIECH PAMIĘĆ BĘDZIE
ZAWSZE ŻYWA((***))
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Mimo,że każda chwila radości
trwa niezmiernie krótko
a później znika....
Zawsze zostawia za sobą
trwałą nadzieję
i jeszcze trwalsze wspomnienie.
Zgłoś SPAM
mama śp. Łukasza Młot
Wskaż nam właściwą drogę Panie, abyśmy kiedyś wszyscy mogli cieszyć się
radością nieba z naszymi ukochanymi zmarłymi, jaśniutkie światełko
pamięci zapalam ((*)).
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
To co dał nam świat niespodzianie zabrał los, dobre chwile skradł niosąc w
zamian bagaż zwykłych trosk..
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°) WIARA - POZWOLI TRWAĆ... (°)(♥)(°)... NADZIEJA - ZMNIEJSZY
ODLEGŁOŚĆ(°)(♥)(°)... MIŁOŚĆ - NIGDY NIE
USTANIE(°)(♥)(°)...ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY...(°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Trudno jest żyć w nieszczęściu, kiedy się tęskni i szlocha. Jeszcze
trudniej jest żyć bez kogoś kogo się bardzo kocha[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
Czemu pod szronem kwiat jeden ginie, gdy słońce z drugim się pieści ? Czemu
na świecie w jednej godzinie, tyle nieszczęścia i bólu mieści ? Światełko
pamięci połączone z modlitwą
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nadal jesteśmy razem...na poziomie zwanym miłością....ale płaczemy w
samotności za Wami w miejscu zwanym rzeczywistością....
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
U ciebie blask , a u nas mgła...Za Tobą kres , przed nami dal...Myślami za
Tobą płynę,A serce rwie się jak ptak,Nie wiesz nawet jak bardzo Jest Ciebie
brak...Modlitwa i światełko Pamięci. [♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
mama śp Łukasza Młot
Kiedy odchodzi Człowiek,
bliskość ulatuje jak ptak,
w nurcie serca zostaje wyrwa,
w którą się wdziera tęsknota.
Pamiętam.....Michałku
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Wtorkowe światełko,Michałku kochany....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Bez Was teraz nic nie cieszy, jest bo jest, życie toczy się dalej, tak
nieubłaganie leci czas a zarazem jakby stanął w miejscu (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
.♥¸.•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*•Światełko i modlitwę
zostawiamy•*´¨`*•.¸♥•.¸♥¸.•*´¨`*• .¸♥.♥.
Zgłoś SPAM
mama Rafała P.
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI [**]
Zgłoś SPAM
mama Mariusza
.♥.♥.W momencie śmierci bliskiego uderza człowieka świadomość niczym
nie dającej się zapełnić pustki.Józef.S.Tischner.
♥...♥...♥ Z cichą modlitwą zapalam światełko pamięci.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.